Reklama

šperkMáte pro vás skvělé dárky od www.zoot.cz. Co jsme pro vás vybrali? Jaké jsou naše tipy na dárky pro vás?

Vdárkové krabičce  najdete rovnou dva náramky s přívěsky od Pierre Cardin ve stříbrné barvě. Jeden je se srdíčky a křížky, druhý s kabelkami a klíčkem. Set dvou náramků Pierre Cardin za 439,-

Set Pierre Cardin s hodinkami a šperky za 1499,-

Sada, ve které na vás čekají hodinky, náhrdelníkšperk a dvoje náušnice, je dodávaná v elegantní bílé dárkové krabičce. Nikdy není na škodu, se trochu zkrášlit šperkem. 

Set šperků Pierre Cardin se srdíčky a čtyřlístky za 569,-

Co potěší každou ženu? No přece pěkný šperk. A čím víc jich je, tím větší radost z nich máme. V sadě Pierre Cardin jich je rovnou několik;čtvery náušnice, dva řetízky s přívěskem, náramek. Všechny šperky ve stříbrné barvě se dají vzájemně různě kombinovat podle aktuální nálady nebo outfitu.

Rozměry:
délka řetízků - 46 cm
šperkdélka náramku - 20 cm

Set Pierre Cardin s hodinkami a šperky za 1 499 Kč

Nechte se okouzlit leskem a třpytem šperků od značky Pierre Cardin.

Sada, ve které na vás čekají hodinky, náhrdelník a dvoje náušnice, je dodávaná v elegantní bílé dárkové krabičce.  Nikdy není na škodu, se trochu zkrášlit šperkem. 

šperkyJak se vám líbí naše tipy? Vše najdete na http://hodiny-sperky.zoot.cz/

To, co se vám líbí, si můžete jednoduše objednat nebo si můžete nákup osobně vyzvednout ve Výdejně radosti ve městech Praha (Anděl a Hlavák, Brno, Plzeň, České Budějovice) http://www.zoot.cz/vydejni-misto/  Výdejny jsou k dispozici i o víkendech!