Těšíte se na teplé dny plné slunce? Odhalené tělo a lehké materiály?  Nakupujete nové letní modýlky? Určitě se budete chtít informovat o maličkostech, jako jsou nové módní doplňky a šperky!

 

Náhrdelník Halcyon, Avon

Stylový náhrdelník v aktuálním ethno provedení je velmi zajímavým šperkem nejen na pláž. Tři šňůrky drobounkých korálků ve třech různých barvách slonoviny obepínají krk a přidržují přívěšek – duhové kolečko ve tvaru lasturky.

Délka náhrdelníku: 40 + 7 cm

Průměr přívěšku: 5 cm

Stálá cena 549,- Kč

 

Náramek Santi, Avon

 

Pružný náramek s duhovými kousky lasturek navlečenými na jemných gumičkách je ideálním doplňkem k letním šatům. Zaujme v obou barevných provedeních – v krémové i modré.

Šířka: 4,5 cm

Stálá cena: 449,- Kč

 

 

 

 

Náramek Enrapture, Avon

Elegantní kovový náramek antického vzhledu o šířce 4 cm průměru 6 cm je výraznou ozdobou letního looku. Jeho zlatavá barva se krásně vyjímá na opálené paži. Náramek neobsahuje nikl, a tudíž nemůže způsobit žádné nežádoucí reakce v kontaktu s pokožkou.

Stálá cena: 449,- Kč

 

Náušnice Enrapture, Avon

V obdobném designu jsou zhotoveny náušnice. Tři kulaté destičky, které jsou vzájemně propojeny, dosahují délky 5,5 cm. Z toho dva lesklé plíšky mají výrazně prolamovaný povrch, třetí – poslední - je matný a bez struktury.

Výrobek neobsahuje nikl.

Stálá cena: 229,- Kč

 

Náhrdelník Entrapture, Avon

Zajímavý náhrdelník se shodným designem jako náušnice a náramek je určen pro zvláštní příležitosti. Zajímavý je díky kaskádě třpytivých a matných kovových koleček, která při každém pohybu krásně zvoní. Netradiční ozdoba neobsahuje nikl.

Délka: 38 + 9  cm

Stálá cena: 549,- Kč

 

Kabelka Sunset, Avon

Letní kabelka z přírodního materiálu na zip v teplých odstínech béžové a hnědé. Tyto neutrální barvy se hodí ke každému oblečení. Zdobí ji řada zářivých koleček, která volně navazují na sadu šperků Entrapture. Ucha kabelky jsou z bambusu.

Rozměry: 32 x 15 x 11 cm

Stálá cena 799,- Kč

 

 

 

 

 

 

Sada šperků Reverence, Avon

Elegantní sada náušnic a náhrdelníku. Na stříbřitém řetízku jsou zavěšeny drobné perleťové kousky, které se proplétají spolu s jemnými řetízky. Něžné vyznění šperku se hodí především k mladým dívkám.

Výrobky neobsahují nikl.

Délka náhrdelníku: 38 + 9 cm

Dálka náušnic: 7 cm

Stálá cena: 549,- Kč

 

 

 

Dárková sada Coverture, Avon

Krásné náušnice s růžovými kamínky a stříbřitý náhrdelník ozdobený čtvercovým přívěškem se 4 skleněnými kamínky v barvách ametystu a růže na stříbřitém jemném řetízku zaujme a krásně doplní nejeden letní outfit.

Výrobky neobsahují nikl.

Stálá cena: 549,- Kč

 

 

 

Taška pro volný čas, Avon

Prostorná a elegantní taška v pastelových barvách, kterým dominuje zelená, bílá a olivová je ozdobena geometrickými vzory. Je výborná jako zavazadlo na výlety či do fitness.

Materiál: Polyester – rozměry: 45 x 32 x 17,5 cm, délka ucha: 81 cm.

Stálá cena: tašku nelze zakoupit za stálou cenu, její nákup je podmíněn objednáním dalších produktů z katalogu číslo 6 v minimální hodnotě 299,- Kč. Poté je cena tašky: 399,- Kč

 

 

 

Reklama