Krásné úterní ráno! :-)

Já mám dneska velmi dobrou náladu, protože zítra odjíždím do Beskyd!!! Kromě jednoho týdne v zimě jsem žádné volno neměla, tak se moc těším, až vypnu telefon a nazuju pohorky. (Jenom do neděle :-().

Tak - a proč tu s vámi teď není Dana. Ráno mi volala, úplně vyřízená, že jí (už podruhé) selhalo auto a bude muset kdoví odkud dojet se psem a batohem autobusem nebo si auto někde půjčit. Každopádně čeká, až se její vůz bezpečně dopraví někam do servisu a pak se vám bude věnovat, jen co dorazí do redakce.

Volala mi brzy ráno ještě do postele, takže jsem nelenila a hned vám skoro z ní píšu :-).Tím pádem jsem stihla zaregistrovat starou paní sousedku, která nám každé ráno z pavlače zalévá květiny v našem truhlíku za oknem.

(A když v zimě napadlo hodně sněhu, tak nám ho koštětem z truhlíku metla!) Aspoň můžu klidně odjet do těch Beskyd. Přijedu a bude zalito. Jako vždycky...

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Už jsem si vyčistila zuby, (fakt! ten kartáček na obrázku je mokrý!), oblékla se a pomalu vyrazím Nerudovkou dolů na Malostranské náměstí na tramvaj. A hurá do redakce!

 

 

 

 

 

 

 

 

Takže vám všem přeji nádherný slunečný den a Daně držme palce!

(P. S.: Schválně, která pasta je moje?)

Reklama