První školní den je tu, o čem jinem bychom tedy dnes měli mít v magazínu téma, než právě o škole, že? Už od pátku avizujeme, abyste vyfotily své školáčky a školačky, milé čtenářky. Tak teď mi ty fotky pošlete!

Jeden z významných milníků v životě lidském jest první školní den. Zkraje se na něj těšíme, ale když se začne pravidelně rok co rok opakovat, býváme z něj spíš nervózní.

Dnes opět vyrazili naši školáci a naše školačky do lavic a já bych rád, kdybyste mi poslali jejich fotku!

Fototéma dne 3. září 2012: Malý školáček, školačka

Vyfoťte svého školáčka, jak vyráží do školy! Tuto fotku mi pak pošlete s krátkým popisem do e-mailové schránky redakce (viz níže). Fotky budu během dne uveřejňovat v našich novinkách a jednu z nich, respektive jednu přispěvatelku na konci tématu odměním pěkným dárkem pro děti, totiž sadou psacích potřeb STABILO a vybarvovací knížkou Hravé úkoly pro kluky a holky - uvolňovačky (vydal FRAGMENT).

Fotky posílejte nejpozději 3. 9. 2012 do 14.30 hodin, zvýšíte tak šanci na uveřejnění. A připomínám, že každá fotka musí mít krátký popis.

ceny

Reklama