Krásné řasy jsou ozdobou každé ženy. Poutají pozornost, přitahují pohled. Proto si také od nedávna ženy své řasy líčí, zdůrazňují je a prodlužují - pokud k tomu mají vhodné přípravky. Řasy jsou ale stejně jako vlasy závislé na růstu, hustotě a délce. Ne každý má takové řasy, jaké by chtěl. Proto spousta žen hledá řasenky nebo jiné přípravky, aby jejich řasy lépe vypadaly, byly hustší a delší. Chcete vám představit zajímavý tip na přípravek, který působí na samotný růst a prodloužení řas.

Nejste spokojené s hustotou a délkou vašich řas? Přála byste si je mít husté, pevné a delší, než máte? Pak jim pomožte ve zkvalitnění a vyzkoušejte Renokin Lash Lash na prodloužení řas!

Renokin

Proč vám chceme doporučit tento přípravek? Díky jeho složení - hlavní složka renokin je známý vysokou účinností v oblasti růstu vlasů a nyní se stává také specialistou na husté a dlouhé řasy. Lash Lash používá velmi vyspělou technologii nanokapslí a biomimetických peptidů, které dokážou řasy prodloužit, zahustit, dodat jmi pevnost a celkově zlepšit jejich kvalitu. Jedná se o permanentní prodloužení vlastních řas, aniž byste si museli přilepovat umělé řasy. Tento prodlužovač řas využívá novou technologii nanokapslí, takže se všechny účinné látky dostanou až ke kořenům řas a mohou tak podpořit jejich růst.

Sérum se aplikuje pomocí štětečku. Doporučujeme jej používat 1x denně, vždy před spaním, aby řasy mohly vstřebat účinné látky. Pomocí štětečku nanesete tenkou vrtsvu přípravku ke kořenům řas. Pokryjte vždy kořeny řas v celém obvodu horního/dolního víčka. Nechte alespoň 4 hodiny působit.
Efekt je vidět již za 4 týdny - trvalé prodloužení řas o 20-50%. Balení, které si teď můžete koupit vám vydrží při pravidelném denním používání až na 12 týdnů.

Jaké jsou výhody přípravku Renokin Lash Lash?

  • Nemá žádné negativní vedlejší účinky a je zcela bezpečný.
  • Při pravidelném používání vydrží 1 balení až 12 týdnů.
  • Určeno pro muže i ženy různého věku.
  • Možné aplikovat pro růst řas i obočí .
  • Viditelné výsledky již za 4 týdny.
  • Prokázaný účinek (in-vivo a in-vitro data).
  • Snadná aplikace, jednoduší než s kapkami.
  • Bez parabenů.

 

Renokin Lash Lash je určený pro přirozené prodloužení a zahuštění řas, pro krátké a nekvalitní řasy a může být výživou pro řasy již prodloužené nebo zahuštěné

Složení Renokin Lash Lash
Dekapeptid - 10 - chrání vlasové buňky před stresem, UV zářením a dalšími vnějšími faktory. Dodává kořínkům výživu a řasy zpevní.
Oligopeptid - 54 - zamezuje vypadávání řas, obnovuje růstový signál a stimuluje vlasové váčky k růstu zdravějších řas.
Dekapeptid - 18: - vytváří nové vlasové folikuly aktivací růstového signálu.
Acetyl-Dekapeptid - 3, Oligopeptid - 42 - zlepšuje pokožku v očním okolí a kvalitu již stávajících řas.
Biotin (vit.H) - má léčivé účinky na pokožku.
Arginin - nenahraditelná látka, která je zodpovědná za přenos oxidu dusíku a přímé vylučování růstového hormonu, Urychluje obnovu buněk.


Více najdete přímo na stránce Medaprex.cz.

Reklama