Umělé oplodnění se stává jedním z velkých fenoménů. Ženy plánují těhotenství v daleko pozdějším věku, než tomu bylo dříve, a proto páry musí sahat k tomuto kroku také daleko častěji. Dnešní téma se zaměří právě na něj.

Vítám vás, milé čtenářky, u dnešního tématu. Povídat si budeme o umělém oplodnění a doufám, že si dnes předáme spoustu užitečných rad a životních zkušeností!

Hned na úvod si můžete přečíst informace od vedoucího lékaře Centr reprodukční medicíny GEST Jana Šulce (odkaz viz níže). A samozřejmě budu rád, když se k tématu samy vyjádříte...

Téma dne 4.10.2013: Umělé oplodnění

  • Jaký máte názor na umělé oplodnění?
  • A máte s ním sama nějakou zkušenost? Zvažovala jste ho? Léčili jste s partnerem neplodnost? Nebo někdo z vaší rodiny?

Podělte se o své zkušenosti a názory s ostatními čtenářkami, třeba jim v jejich cestě k miminku pomůžete. Své příspěvky k tomuto tématu mi zasílejte nejpozději do pátku 4.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený pěkný dárek: knihu Marci Shimoffové Tajemství lásky z nakladatelství iKAR.

tajemstvi

Anotace knihy

Sedm kroků k životu v bezpodmínečné lásce.
Co kdybyste mohli vést život plný lásky a dokázali druhé milovat bez podmínek? Úspěšná americká autorka navazuje na předchozí bestseller Tajemství štěstí a přináší návod, jak se naučit lásce k druhým, k životnímu partnerovi i k životu jako takovému. Praktická cvičení a návody čtenáře naučí, jak může fungovat ono tajemství v praxi.

Reklama