Už jste je obuly, milé ženy-in? Které jsou pro vás ty nej? Podle čeho si je vybíráte, kolikatery máte ve svém botníku? Jak jste spokojená se svýma nohama, když je obujete do kozaček? Jsou sexy, nebo vypadají „šišatě“?

Téma kozaček jsem si musela obhájit. Vlasteně jsem na ně přišla náhodou. Přes nohy. Chtěla jsem s vámi dát řeč o tom, jak jste spokojená se svýma nohama? A nakonec se nám to „zvrtlo“ na širší téma kozačky. Ty přece také vybíráte podle svých nohou, nebo ne? Já tedy ano. Mám je do O a pro takový tvar se ke kozačkám moc nehodí. Tak si to alespoň myslím já, vy můžete mít úplně jiný názor a já budu ráda, když se o něj se mnou podělíte.

Napište nám o svých „trablech“při koupi kozaček.

A nejen o nich, napište nám klidně o tom, jaké kozačky si nejraději kupujete, jaký styl se vám líbí? Nosíte kozačky na vysokém podpatku, nebo vám přijdou nepraktické a dáváte přednost nízkým, ve kterých vydržíte celý den?

Kolikatery kozačky vlastníte? K čemu je nejraději nosíte? Máte odvahu na výrazné barvy, nebo upřednostňujete nenápadnou a univerzální klasiku? Líbí se vám současné trendy? Máte nějaké kozačky vyhlídnuté? Co vybrání v tom si je koupit?

Na vaše příspěvky a třeba i fotky vašich kozaček se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy? Tři nejrychlejší získají 1000 bodů za říjen a ostatní můžou získat dárek od značky Avon obsahuje nemastnou olejovou péči na vlasy, hydratační krém na oční okolí a k tomu ještě barevnou tužku na oči

dárek

Reklama