Bulvár

Krásné ráno v kozačkách

vítám vás u dalšího stylového tématu a budu se těšit, že se se mnou podělíte o své příběhy, vzpomínky, přání, ale i stížnosti. Vždyť sehnat kozačky, které by nám padly nejen do oka, ale i na nohu, a přitom nezruinovaly měsíční rozpočet, dá někdy pořádnou fušku.

Milé ženy-in, možná, že už máte dnes na sobě nové kozačky a zálibně si je prohlížíte. Možná si říkáte, že je na ně ještě čas. A možná přemýšlíte, jakým novým párem byste rozšířila svoji botičkovou „sbírku“. Mimochodem, už jste si klikla pro inspiraci na můj dnešní článek?

Věřím, že ano a vaše srdce zaplesalo nad tím výběrem a řekla jste si, že se nám musíte svěřit, po jakých kozačkách toužíte právě vy. Možná, že vás k napsání příspěvku inspirovaly moje vzpomínky na jediné dvoje kozačky, které jsem kdy nosila. A možná máte úplně jiný nápad, jak přispět k dnešnímu tématu a pokusit se získat exkluzivní dárkový poukaz na 25%slevu do prodejny Salamder.

cena

Téma, ke kterému se může vyjádřit každá z vás, čeká na vaši odezvu. Ať už je v podobě psaného textu, nebo třeba okomentované fotografie.

Na vaše příspěvky se těším na obvyklé adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

 

   
19.10.2011 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Olga Noruláková [*]

  zdenkar — #1 :) ale třeba by se s trochou snahy našly i na širší lýtko :)

  superkarma: 0 20.10.2011, 00:39:29
 2. avatar
  [2] ahoi [*]

  Dobré ránko! Zrovna včera jsem po dvouletém hledání našla perfektní kozačky za tisícovku. "Dajchman" nezklamal a já už si podupávám v práci :)

  superkarma: 0 19.10.2011, 10:42:24
 3. [1] zdenkar [*]

  Dobré ráno,tak na tohle téma opravdu nemám co napsat,kozačky jsem nosila naposledy před asi 30kily,teď už se bohužel na moje lýtka nedělají,takže jenom nízké.

  1. na komentář reaguje Olga Noruláková — #3
  superkarma: 0 19.10.2011, 08:21:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme