vítám vás u dalšího stylového tématu a budu se těšit, že se se mnou podělíte o své příběhy, vzpomínky, přání, ale i stížnosti. Vždyť sehnat kozačky, které by nám padly nejen do oka, ale i na nohu, a přitom nezruinovaly měsíční rozpočet, dá někdy pořádnou fušku.

Milé ženy-in, možná, že už máte dnes na sobě nové kozačky a zálibně si je prohlížíte. Možná si říkáte, že je na ně ještě čas. A možná přemýšlíte, jakým novým párem byste rozšířila svoji botičkovou „sbírku“. Mimochodem, už jste si klikla pro inspiraci na můj dnešní článek?

Věřím, že ano a vaše srdce zaplesalo nad tím výběrem a řekla jste si, že se nám musíte svěřit, po jakých kozačkách toužíte právě vy. Možná, že vás k napsání příspěvku inspirovaly moje vzpomínky na jediné dvoje kozačky, které jsem kdy nosila. A možná máte úplně jiný nápad, jak přispět k dnešnímu tématu a pokusit se získat exkluzivní dárkový poukaz na 25%slevu do prodejny Salamder.

cena

Téma, ke kterému se může vyjádřit každá z vás, čeká na vaši odezvu. Ať už je v podobě psaného textu, nebo třeba okomentované fotografie.

Na vaše příspěvky se těším na obvyklé adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama