Přeji vám dobré ráno, milé čtenářky! Dnes se spolu parádně pobavíme - budete se totiž chlubit kabelkami a já budu podle nich hádat, jaké jste. Tak hurá na to - posílejte fotky svých kabelek!

Kabelka o vás vypovídá mnohé. Nevěříte? Pak se zúčastněte dnešního tématu a uvidíte, že mám pravdu. Uhodnu o vás všechno, i ty nejtajnější sny a tužby...

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm. Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnovalo internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama