Milé ženy-in, máme před sebou očekávaný víkend a předpověď nám neslibuje zrovna vzorové letní počasí. Co se tedy vydat po nákupech. Slevy jsou tu a je načase vypravit se ua nějakým úžasným úlovkem

Já si celé léto slibuji sandály. Nějaké trochu blýskavé, trochu marnivé, hodně sexy, no prostě botičky k „sežrání“. Zavítala jsem do svého oblíbeného sekáče, kde prodávají luxusní značky za zlomek jejich původní ceny. Bohaté dámy tam nosí věci, které měly třeba jen jednou na sobě. Najdete tam kousky, na které nenarazíte v žádném jiném obchodě.  Loni jsem si tam koupila hedvábné maxišaty, které obdivuje každý, kdo je vidí. No a k nim mi tam padly do oka jedny atlasové střevíčky.  Jenomže ještě nebyly oceněny a majitelka obchodu nebyla k zastižení. Zákon schválnosti. A tak jsem si tam ty boty zamluvila a těším se, až si je půjdu koupit.

Možná namítnete, že trochu odbočuji od tématu, že nejde o výprodej v pravém slova smyslu, a já na to odpovím, že i takové příhody uvítám.

  •  Máte svůj oblíbený „sekáč“, kde si vždycky něco koupíte a máte radost, že v tom nikdy nikoho nepotkáte
  • Ráda nakupujete ve slevách? Jaké obchody si vybíráte?
  • Už jste si letos v létě nebo na jaře něco výhodně koupila?
  • Pochlubte se. Nemusí to být jen šaty, boty, ale třeba bižuterie, šperky, doplňky, věci pro radost.
  • A co nákupy v zahraničí? Umíte smlouvat? Máte radost, že jste srazila cenu na minimum? Co jste si přivezla z dovolené?
  • Co si hodláte koupit ve slevách toto léto? Myslíte, že to ještě užijete?

Napište nám, pošlete třeba  fotku svého úlovku.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Vy se zase můžete těšit na luxusní kosmetiku značky Dermacol, o které budu výjherkyni losovat

ceny

Reklama