Milé ženy-in. Štědrý den je doslova za dveřmi a vy už asi máte jasno, jak ozdobíte stromeček, prostřete štědrovečerní tabuli a v čem k ní v tento sváteční večer usednete. Pojďte si o tom dnes popovídat a třeba inspirovat ty, které ještě tápou a třeba by uvítali nějakou změnu.

Já jsem letos úplně upustila od stromečku. Po několika nezdařených pokusech, kdy mi stromek v květináči „nepřežil“přesazení do přírody, jsem to vzdala. Umělý stromek mi nesmí přes práh a tak jsem zvolila smrkové větve. Dám je do vázy, ozdobím a budou mi dělat dekoraci, dokud nezačne opadávat jehličí. Někoho to možná pohoršuje, ale už jsem si to jednou vyzkoušela a vypadalo to moc pěkně. Když jsou větve dostatečně velké, husté a dobře naaranžované, udělají vám mnohdy lepší službu, než řídký stromek.

Tento rok si je ozdobíme asi do červena, protože jsme koupili nové židle s červenými potahy, takže tenhle barevný akcent se zopakuje i na „stromečku“. Červená se k vánocům hodí, je veselá, útulná a hřejivá. Stůl bude jako vždy v bílém, jen ho oživím tmavě červenými svíčkami. Už se na to vánoční činčání moc těším.

Jak to bude u vás, milé ženy-in? Jak zdobíte stromeček? Řídíte se módními trendy? Máte ho sladěný s interiérem, prostíráním a vánočními papíry? V čem chodíte ke štědrovečernímu stolu? Oblékáte se svátečně, nebo to příliš neřešíte? Pamatujete si, co jste měla na sobě minulé Vánoce? Chystáte letos nějakou změnu, nebo se držíte stejné tradice? Do čeho oblékáte své děti? Jak jste slavily vánoce, když jste byly dětmi? Přenášíte si „vánoční módu“ do svých rodin? Jak jste to skloubily se zvyklostmi svého partnera? Museli jste přistoupit na kompromisy?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in  a inspirujte se navzájem.

Za svůj příspěvek můžete získat potravinový doplněk VISABELL Premium pro krásnou pleť, zdravé vlasy a pevné nehty a kazetu ovocných čajů Pickwick pro celou rodinu.

Reklama