Připadá vám, že o krásném ránu nemůže být řeč? Že byste nejraději zalezly jako mědvědi do brlohu a vylezly s prvním zpěvem ptactva? No vidíte a někomu se prvě taková rána zdají být ideální. Není horko, po mouchách či komárech ani památky a teplota pro sportování tak akorát.

Ale i když zrovna nesportujete, neodcházejte, i vy se můžete začlenit do dnešního tématu. Neboť nejen sportem živ je člověk. Já nejsem zrovna sportovec tělem a duší, ale pohyb na čerstvém vzduchu mě baví. Jdu se psem na procházku, jízda na koni podzimní krajinou je přímo úžasná, ale i hrabání listí, zazimování zahrady, či sekání dříví považuji za pohyb tělu prospěšný.

Jak se hýbete vy, milé ženy-in, když je venku pod psa?

  • Možná patříte mezi nadšence, které mizerné počasí neodradí od pohybu.
  • Možná měníte přírodní terén za krytou halu a cvičíte dál.
  • Možná vám k fyzičce postačí právě ten zmíněný pes, který vyžene vás a nenechá svou paničku zlenivět. S ním prostě musíte, i když venku padají trakaře.
  • Možná ke svým pohybovým aktivitám počítáte práci na zahradě. Kdo vlastní nějakou „latifundii“, nemá o zdravý pohyb na čerstvém vzduchu nouzi.
  • Možná jste se rozhodla začít cvičit doma podle videa, nebo nějaké příručky, protože se vám prostě nechce mezi namakané cvičence do posilovny nebo fitka, ale chcete si udržet kondici a zpevnit svaly.
  • Možná vás napadá úplně jiná možnost, o které byste se ráda zmínila

V každém případě vítám mezi příznivce dnešního tématu a těším se, že mi o svých pohybových aktivitách něco napíšete.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit na:

Balíček sprchových gelů Radox

r

 

Reklama