Milé ženy-in, doufám, že ony perné chvilky, o kterých bude dnes řeč, už jsou jen ve vašich vzpomínkách. Doufám, že navzdory tomu, že byly perné, dobře dopadly a dnes už se na ně můžete podívat s nadhledem.

Dnes jste si přečetly pernou chvilku čtenářky Markéty a možná se vám podobná lapálie přihodila také. Ale perné chvilky se nemusí týkat jen toalety, perné chvilky nám můžou přinášet různé životní situace.  

Mně se jednou stala taková zdánlivá maličkost. Jela jsem jako zelenáč těsně po škole předávat návrhy kostýmů do dovadla v Hradci Králové. Moc mi záleželo na tom, abych se dobře uvedla. To je jasné. Ten den pršelo a bylo bláto, a jak jsem spěchala a utíkala na autobus, špatně uvázané tkaničky na deskách se uvolnily a všechny návrhy z nich vypadly do špinavé břečky. Tenkrát se mi chtělo plakat a obrázky zašlapat do louže, ale nakonec jsem se ovládla, všechno posbírala, dala zpět do desek a autobus stihla jen tak tak.

V divadle se na můj karambol dívali s pochopením a podle návrhů ušily pěkné kostýmy. Zkrátka, nic se nejí tak horké, jak se uvaří.

  • Vybavuje se vám nějaká perná, ne-li nejpernější chvilka v životě?
  • Určitě se vám v životě přihodila nějaká situace, kterou byste si už nechtěla zopakovat.
  • Jak se na ni díváte dnes? S humorem, nebo vám stále běhá mráz po zádech.
  • Vzpomenete si na nějaký trapas, kdy byste se nejraději propadla do země?
  • Nastala ve vašem životě chvilka, kdy na vás doslova sáhla smrt? Jak zafungoval váš anděl strážný?
  • Co se vám vybaví, když se řekně „Nejpernější chvilka v životě“?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Pět nejrychlejších dostane 500 bodů za měsíc září.

Ale i ty pomalejší se můžou těšit na pěknou cenu za příspěvek. Knihu Proč muži lžou a ženy pláčou z nakladatelství IKAR, která se bude losovat

Kniha

 

Reklama