Možná vám to dnešní přivítání připadá poněkud zvláštní. Snad se nezlobíte, že je tak osobní, ale troufám si říct, že krásné poprsí je snem každé ženy. A dnešní téma, jak víte, je věnované malému kousku oblečení, kterému vděčíme za kus svého sebevědomí. Když už nás příroda neobdařila podle našich představ, máme podprsenku, díky níž máme ňadra pevná, na správném místě, pěkně tvarovaná, zkrátka obdivuhodná.

Pokud  patříte mezi ty šťastné, které mají poprsí krásné i bez ní, neznamená to, že byste se k dnešnímu tématu nemohla vyjádřit. Právě naopak, máte prostor k chlubení.

Ale většina z nás by se bez podprsenky neobešla, ať už z důvodu estetického, pocitového nebo jinak osobního a má s podprsenkami, jejich koupí, výběrem a nošením bohaté zkušenosti.

Věřím, že i když je to téma intimní, že si ho nenecháte pro sebe a podělíte se s námi o své zážitky, historky, zkušenosti nebo třeba vzpomínky.

Jaká byla vaše první podprsenka? Už jste se jí nemohly dočkat, nebo jste chvíli, kdy ji budete muset obléknout, oddalovaly? Pamatujete si, jak vypadala? Kdo vám ji koupil? Jaký typ podprsenky máte nejraději? Líbí se vám romantika a kraječky nebo spíš jednoduchost? Máte nějaké oblíbené barvy?

Jste spokojena s tvarem svého poprsí, nebo máte výhrady? Kupujete si podprsenky podle vkusu partnera? Máte problém s výběrem správné podprsenky? Jste spokojena s nabídkou na trhu? Po jaké podprsence toužíte? Kolik jste ochotna zaplatit za podprsenku? Šetříte na sobě, nebo na prádle doslova ulítáváte? Máte nějakou „podprsenkovou“ příhodu? Zažila jste nějaký trapas? Napište nám.

Na vaše příspěvky se budeme těšit na známé adrese: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměníme poukázkou na koupi podrpsenky

Reklama