milé ženy-in. Každá z vás určitě zatoužila po změně svého bydlení. Pro některou je to jen nedostižný sen, jiná okamžitě koná, byť by měla jen „šoupat“ nábytkem. Jak jste na tom vy? Jste přístupné změnám, nebo máte raději ustálený stereoptyp?

Někomu ke změně stačí přehoz na pohovku, nové polštářky a nové obrázky na zeď, jiná potřebuje změnu razantnější. Co takhle změna dispozice bytu. Hýbání příčkami, bourání, malování, prostě změna z gruntu.

  • Některé změny jsou nutností. To když byt pomalu dosluhuje, stává se ošoupaným, opotřebovaným, zkrátka vybydleným. Takové změny jsou finančně nejnáročnější, ale nejmarkantnější.

Už jste ji zažila? Tak napište

  • Jiné změny se týkají jen určitých částí bytu. Třeba kuchyně nebo koupelny, ale vždycky tak nějak ovlivní i vzhled ostatních částí bytu.
  • Změny „kosmetické“se týkají především barev. Malování, změny potahů, závěsů, záclon. Prostě změny, při kterých dostane náš byt nový „make-up“.
  • Další změny jsou námi ženami milované. Je to klasické a vesměs neškodné šoupání nábytkem, které muži z duše nenávidí.

Jaké změny se vás týkají, milé ženy-in? Máte změny ráda? Mírné, nebo razantní? Jakou změnu jste naposledy ve svém bytě udělala? Pošlete fotku změny vašeho bytu?

Na jakou změnu se v nejbližší době chystáte? Napíšete nám o svých plánech?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Na co se můžete těšit vy, milé ženy-in za svůj příspěvek?

Na nejprodávanější humoristickou knihu roku 2011 v Británii (z nakladatelství Argo, www.argo.cz)

kniha

a luxusní hydratační krém ANEW od Avon

cena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N

 

 

 

Reklama