...milé ženy-in, dnes mohu začít opravdu stylově. Nebojte se, nepřemístila jsem svůj počítač mezi pavučiny a zaprášené haraburdí, i když by to bylo jistě romantické, ale svým způsobem vám z půdy píšu. Pan majitel domu, ve kterém sídlí naše redakce, by se na mě asi zlobil, že tyto půvabné podkrovní prostory nazývám „sprostě“ půdou, ale pro dnešek si to mohu dovolit. Je to vlastně lichotka. Hlavně ve městech se půdy proměňují v atraktivní byty a atypické kancelářské prostory.

Možná je škoda, že krásných starých půd s množstvím ještě krásnějších starých věcí pomalu ubývá. Ale taková už je doba.

A tak dnes věnujme těmto nostalgickým prostorům dnešní téma. Ať už to budou půdy se svými pavučinami, vosími hnízdy a starou veteší, nebo půdy proměněné v půvabné podkrovní byty.

Možná, že právě vy takový obýváte. Pamatujete si ještě, jak vypadala původní půda? Je to půda venkovského domku, nebo městského činžáku? V čem spatřujete kouzlo půdních bytů? Proč jste si zvolili právě takové bydlení?

A co půdy staré, nostalgické a plné úžasných věcí? Ráda jimi prolézáte? Už jste našla na půdě nějakou zajímavou věc? Lákají vás cizí půdy? Co vás na půdách tak fascinuje? Je to dobrodružství, mrazení v zádech, nebo obyčejná zvědavost?

Máte vlastní půdu? Jak ji využíváte? Pošlete nám fotku? Nejkrásnější a nejstylovější půdu odměním zvláštní cenou, takže zítra budou vybrány dvě čtenářky, kterým pošlu dárek

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Hlavní cenou za příspěvek je tento balíček kosmetiky pro intimní hygienu značky Chilli

cena

 

Reklama