Možná vám dnes slovo „krásné“ připadá poněkud přemrštěné, ale já věřím, že se nevztahuje jen na počasí. Krásné může být z mnoha jiných důvodů. Třeba že jste se měla fajn o víkendu, příjemně jste si odpočinula, a nenecháte si zkazit náladu zakaboněnou oblohou.

Inverzní počasí nikoho k pobytu venku moc nelákalo, takže mi vlastně nepřímo nahrálo k dnešnímu tématu. Možná i vy jste strávila víkend spíš pobytem doma a něco jste si“kutila“a užívala si pohodlíčka. Že jsem tak smělá:

Co jste měla na sobě? Co nosíte obvykle jako domácí oblečení? V čem se cítíte příjemně, pohodlně a možná i hezky? O tom si dnes budeme povídat a já věřím, že mě nenecháte zahálet a zavalíte mě příspěvky. Každá z vás má na to určitě svůj názor.

Tak se s ním netajte a napište. Za příspěvek určitě stojí i naše dnešní cena, která se bude losovat, takže šanci má každá z vás, která napíše na adresu: redakce@zena-in.cz

cena

Dárkový balíček, kterým odměním jednu z vás, obsahuje kosmetiku na tělo a vlasy a k tomu bonus v podobě diáře na rok 2012

Reklama