Doufám, milé čtenářky, že jste včera odpočívaly a že jste vzaly do rukou foťáky! Tématem je dnes včerejší svátek a to, jak jste ho trávily, tak pište, pište, ať nám ten dnešní pracovní den uteče co nejrychleji...

Krásné ráno mezi volnými dny!

Také se těšíte na víkend, milé čtenářky? Já doufám, že většina z vás si dnes vzala volno a tráví čas někde v klidu a pohodě s rodinou. A třeba i sem tam jukne na internet an svůj oblíbený magazín, kterému dnes vládne pohodové téma:

(Foto)téma dne 18. listopadu 2011: 17. Listopad

  • Posílejte mi své fotky ze včerejšího svátečního dne!

Doufám, že jste si volno náležitě užily, milé čtenářky, a něco pěkného vyfotily. Zajímá mě, jak jste volný den trávily. Posílejte mi proto fotky a doplňte je krátkými příběhy. Vezmu i příběhy bez fotek, ale s fotkou máte větší šanci, že je uveřejním, když bude příspěvkový přetlak. A pokud chcete, zavzpomínejte i na 17. listopad 1989, ale zde opravdu jen s fotkou! Docela mě zajímá, jestli na tento den máte nějakou fotovzpomínku.

Za svůj příspěvek můžete získat Knihu o kávě od Petry Veselé a krásný kávový set dvou hrníčků ZESPRESSO CAFÉ. Abyste si mohly lépe vychutnávat volné dny plné pohody.

Příspěvky očekávám 18. 11. 2011 do 15.00 hodin na následující e-mailové adrese...

hrnekkniha

Reklama