Je tu pátek a my dnes spolu budeme diskutovat o parterových závislostech. Má ten váš nějaké? A jak se s nimi vyrovnáváte? Štvou vás? Baví? Nebo jsou vám třeba jedno?

Páteční téma dne bude zase jednou vztahové a vážné. Povídat si totiž budeme o partnerových závislostech. I když se nebudu zlobit, když svůj příspěvek pojmete vtipně, dovedu si totiž představit spoustu humorných situací, které se se závislostmi dají prožít.

Nuže, hurá na to!

  • Pozn.: Anotační obrázek podléha licenci (cc), zachovejte ji, prosím. Obrázek a licenční ujednání najdete zde: Oidipus a Sfinga (klikni)

Téma dne 11. 10. 2013: Partnerovy závislosti

  • Jaké závislosti vás na vašem partnerovi štvou?
  • Jaké závislosti se vám na vašem partnerovi líbí?

Posílejte mi své příspěvky vážné i nevážné na téma: Partnerovy závislosti. Můžete to vzít s humorem, ale můžete se o nich rozvyprávět i jako o problému. Nejzazší termín odevzdání příspěvků je v pátek 11. 10. 2013 v 15.00 hodin. Posílejte je na redakční e-mail (viz níže). Formu nechám na vás, ale dbejte, aby byl příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění, a tím i na možnost získání hezkého dárku – objemného balíčku čtyř prostředků na mytí nádobí PUR!

O dárku rozhodnete i vy!
Aby byla trochu změna, rozhodl jsem se pod každý čtenářský příspěvek dát anketu, ve které mu budete udělovat známku (od jedničky do pětky, jako ve škole). Nakonec vyberu jednu premiantku, kterou odměním. Můžete tady namítnout, že příspěvky, které vyjdou dříve, budou mít více hodnocení než příspěvky, které vyjdou odpoledne. To je pravda. No, budiž, aby byl dostatek času na oznámkování odpoledních čtenářských příspěvků, nevyhlásím premiantku s ukončením tématu, ale až si na to večer vzpomenu. To nebude dřív než ve 20.00 hodin, ale možná taky o půlnoci...

pur

Reklama