Je tu pátek a s ním (doufám že veselé) téma: Jak jste se oficiálně dozvěděly, že děti nenosí čáp ani vrána? Někomu to sdělili rodiče, někdo jiný na to musel třeba přijít sám... Zajímají mě vaše zkušenosti!

Krásné dobré ráno, milé čtenářky!

Myslím, že dnes se budeme skutečně dobře bavit. Téma totiž zní: Jak jste se dozvěděly o sexu? Každý k té informaci přišel nejspíš trochu jinak. Často jde o humorné i trochu trapné situace. No tak do toho, poraďte vlastními zkušenostmi ostatním čtenářkám, jak říct o sexu dětem!

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama