Rodina

Krásné ráno, milé ženy-in

Už jste přemýšlela o dnešním tématu? Máte představu, čím by se v budoucnu mohlo živit vaše dítě? Je spíš technicky nebo umělecky zaměřené? Snažíte se rozvíjet jeho schopnosti? Vypozorovala jste u něj výtvarný, hudební, či jiný talent? Má vaše dítě představu, co by chtělo dělat? Shodujete se s ním? Snažíte se své dítě někam směrovat, nebo mu dáváte svobodu v rozhodování? Berete si příklad ze své rodiny?

Jak jste to měly v dětství vy? Nutili vás doma, abyste studovala něco, co vás vůbec nelákalo, nebo vám dali svobodu v rozhodování? Šla jste po stopách svých rodičů, nebo jste se rozhodla pro úplně jinou profesi? Jakého vzdělání dosáhli vaši rodiče a jakého vy?

Jak to máte teď, když už máte vlastní děti? Objevila jste u nich nějaký talent? Máte představu, co by mělo vaše dítě dělat? Máte stejné zájmy, nebo naprosto odlišné? Chodí vaše dítě na nějaké kroužky, dělá nějaký sport? Jak se mu daří ve škole? Je to premiant, nebo spíš průměr? Vypadá to, že vaše dítě bude úspěšnější než vy?

Napište nám dnešní téma: Kam chcete, aby to dotáhlo vaše dítě?

redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat tento dárek.

cena

   
01.02.2011 - Děti - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] átéčko [*]

  http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/uoco/isko/index/actual_hour_data_CZ.html

  superkarma: 0 02.02.2011, 07:14:46
 2. avatar
  [2] átéčko [*]

  Jo dík, dnes je opravdu lepší. Polétavého prachu dnes není 5x více ovzduší, ale zase NO2 je více, než je nejvyšší "dýchatelný" limit.

  superkarma: 0 02.02.2011, 07:14:13
 3. avatar
  [1] enka1 [*]

  No dobré,  já budu nejšťastnější, když má mladší ratolest dodělá učňák a zapojí se odpovědně do pracovního procesu -to mi spadne kámen z osrdíSml22

  superkarma: 0 01.02.2011, 08:11:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme