Zdraví

Krásné ráno, milé ž-inky!

Tak jsem tak dneska ráno po sprše hleděla kritickým okem do velkého zrcadla a poslouchala tiché nadávání svého těla. „Starej se o mě trochu!! Nech mě občas namasírovat, když už jsi tak pitomá a sedíš osm nebo deset hodin denně u počítače! Choď cvičit pravidelně, a ne jen když ti zrovna zbyde čas!!!"

A má pravdu. Copak taková Madonna, té se to vypadá, když má svého osobního trenéra, který ji honí jak nadmutou... no však víte. Až takovou muskulaturu jako ona bych tedy mít nemusela, ale rosol taky ne. Nějak, sakra, nestíhám. A když si jednou udělám čas na víkend pro ženy" (viz dnešní téma :-)), je to událost, o které budu mluvit (vsedě) ještě rok.

Nu, dosti skuhrání, dnešní téma čeká. Doufám, že vás můj oslí můstek povzbudil a napíšete mi něco o vašich lázeňských zkušenostech, o lázeňských švihácích, které jste potkaly, o švarných doktorech a bublajících koupelích... Jedné z vás za to pošlu knížku „Jak se léčit vhodnou stravou" od doktora Jorga Zittlau, ve které se píše o tom, co jíst a nejíst při konkrétních zdravotních potížích, jaké brát vitaminy a výživové doplňky a podobně.

Soutěž: dítě, 

   
01.06.2007 - Zdraví - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. avatar
  [10] arjev [*]

  eva.jedelska: máte se fajn,že divadla máte cobydup.
  Pokud jsem bydlela v Přerově,jezdívala jsem do Zlína,Olomouce,Brna,ale i Ostravy.Teď mám vše z ruky,mohu tak drbat lišky za ušima a počítat zajíce.
  Stejně si o samotě zazpívám část árie z operety.

  superkarma: 0 01.06.2007, 11:14:46
 2. avatar
  [5] arjev [*]

  eva.jedelska: a co dávají? Já mám ráda operety.
  Evi,trému nechte doma,paní doktorka nechá zase přísnost doma a určitě se budete výborně bavit. Přeji krásný večer.

  superkarma: 0 01.06.2007, 10:17:47
 3. avatar
  [2] SARI [*]

  JO, jo, moje tělo už je taky pěkně zhuntovaný tím, jak se starám o všechno možný jen ne o ně .Včera jsem začala sklapovačkama před sprchováním.....dnes se hýbu, tak je to dobrý, skoro 5 let jsem to nedělala, ale je žádoucí zase začít. Vypadám úplně stejně jako po porodu a to už je 4 roky.......

  superkarma: 0 01.06.2007, 09:20:23
 4. avatar
  [1] arjev [*]

  Nejen krásné ráno,ale přímo celý den.Dnes jsem naladěna na tu nejlepší strunu,mám svátek(Den dětí) a výročí 30.let od maturity.Ten čas letí,člověk stárne a blbne .Večer to jdu s partou oslavit,těším se jako malé děcko.

  superkarma: 0 01.06.2007, 09:10:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme