Tak jsem tak dneska ráno po sprše hleděla kritickým okem do velkého zrcadla a poslouchala tiché nadávání svého těla. „Starej se o mě trochu!! Nech mě občas namasírovat, když už jsi tak pitomá a sedíš osm nebo deset hodin denně u počítače! Choď cvičit pravidelně, a ne jen když ti zrovna zbyde čas!!!"

A má pravdu. Copak taková Madonna, té se to vypadá, když má svého osobního trenéra, který ji honí jak nadmutou... no však víte. Až takovou muskulaturu jako ona bych tedy mít nemusela, ale rosol taky ne. Nějak, sakra, nestíhám. A když si jednou udělám čas na víkend pro ženy" (viz dnešní téma :-)), je to událost, o které budu mluvit (vsedě) ještě rok.

Nu, dosti skuhrání, dnešní téma čeká. Doufám, že vás můj oslí můstek povzbudil a napíšete mi něco o vašich lázeňských zkušenostech, o lázeňských švihácích, které jste potkaly, o švarných doktorech a bublajících koupelích... Jedné z vás za to pošlu knížku „Jak se léčit vhodnou stravou" od doktora Jorga Zittlau, ve které se píše o tom, co jíst a nejíst při konkrétních zdravotních potížích, jaké brát vitaminy a výživové doplňky a podobně.

Soutěž: dítě, 

Reklama