Už si můžete trochu oddechnout, pracovní týden končí a je před námi vytoužený víkend. Nebo si právě vy chystáte bandasku, sváču a půjdete o víkendu do rachoty? Možná vás nebude málo...Jak vypadá vaše pracovní doba? Je pravidelná, nebo proměnlivá

Bavit se při pátku o práci může být pro někoho úlevou, pro jiného provokací. Jaký víkend, když mám službu, říkáte si. Je spousta profesí, pro které je víkend pracovním dnem jako každý jiný. Někdy jsou pracovním dnem i svátky, kdy si jiní užívají volna.

  • Patříte mezi ženy, které pracují na směny? Napište nám o výhodách a mínusech své pracovní doby. Jak jste si na ni zvykala. Co jste musela přeorganizovat a třeba i ve svém životě zmenit, či úplně zrušit? Stálo vám to za to? Závidíte těm, co si užívají pravidelného víkendu, nebo vám to tak vyhovuje?
  • A co vy, které pracují denně a neznají vůbec žádné volno? Podnikáte, máte hospodářství, pracujete doma? I váš názor nás zajímá, podělete se s námi o své zkušenosti s organizováním pracovního času.
  • Ani vy, které jste chodíte do zaměstnání od pondělka do pátku a víkendy máte volné, nemusíte stát stranou. Vyhovuje vám to tak? Vyzkoušela jste si někdy jinou formu pracovní doby? Napište nám také.

Určitě existuje celá řada variant a já budu ráda, když nám tu svou představíte.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy? Dám vám vybrat

Buď poukázku v hodnotě 1000Kč na nákup šatů značky Cool Boutique, která platí do konce roku nebo hydratační oční krém Solutions od Avonu. Prosím, ke každému příspěvku přiřaďte možnost, kterou byste chtěla v případě, že budete vylosována

ecna

Reklama