Přeji Vám krásné mezisváteční ráno, milé ženy-in :).

Určitě už jste si toho všimly. Sníh prostě není. Venku to vypadá skoro jako v babím létě, hlavně když svítí sluníčko - což se tady právě děje. Vlastně je hezky, pokud ovšem nejste majitel vleku nebo jste neplánovala dovolenou na lyžích...

Jedna má známá, chovatelka dravých ptáků, se vyjádřila, že taková zima by mohla být každý rok. Ani mně počasí nevadí - i když já proti sněhu nic nemám, nesnáším zkracování se dní, a na tom se ani letos nic nezměnilo. A nic se nezměnilo ani na tom, že už se dny prodlužují! A tak ožívám, budím se jako méďa ze zimního spánku a opatrně zkouším větřit jaro...

Ale jak znám zákeřnost počasí, sníh ještě bude. Přesně ve chvíli, kdy už se všichni nadechneme vůně rašící trávy, napadne mokrá bílá peřina, sevře zemi na dlouhých několik týdnů. Alespoň meterologové a starci před tím varují... Tak uvidíme.

Ale dnes si budeme povídat o příjemnějších (doufám) věcech. Takže jaké pro Vás byly letošní Vánoce? Vyvedly se? Co Vám naježil Ježíšek? A co jste komu dala Vy? Máte už rozdané všechny dárky? Měly Vaše dary úspěch? Už uklízíte, nebo ještě slavíte? Zbylo Vám ještě cukroví? A co právě děláte?

Povídejte, vyprávějte, přehánějte, posílejte své příběhy i fotky na redakce@zena-in.cz a za nejlepší příspěvek i za nejkrásnější fotku Vás odměním - dárečkem a rovnou stovkou bodů do Velké vánoční soutěže!

 

Reklama