Neberte to jako provokaci, i když si třeba nepřipadáte krásná. V tom případě je načase svěřit se někomu, kdo vaši krásu umí objevit a zviditelnit.

Před takovými lidmi opravdu smekám a jsem přesvědčena o tom, že mají talent a jsou to umělci srovnatelní třeba s fotografy, malíři, či sochaři. Taková je i Irena Vavrušková, s kterou vám dnes na téma PROMĚNY přináším rozhovor. Pokud jste si ho ještě nepřečetli, určitě to udělejte. Najdete tam nejen zajímavé a překvapivé odpovědi, ale i fotky báječných proměn, které mě přesvědčily, že do toho s Irenou půjdu.

Ne že bych si připadala ošklivá, nebo byla nespokojená, ale říkala jsem si, že stejně potřebuji zajít ke kadeřnici, aby mi dala „do kupy“ po dovolené zničené vlasy. Takže to vezmu jedním vrzem, jak se říká a klidně vám o tom přinesu reportáž.

Jak jste na tom s proměnami vy, milé ženy-in?

  • Lákají vás? Chystáte se na nějakou změnu? Jaký k tomu máte důvod? Je to nějaká zvláštní událost, nebo se prostě jen chcete cítit lépe?
  • Už jste někdy o proměnně alespoň uvažovala? Podstoupila jste nějakou? Jak jste byla spokojená?
  • A co proměny líčení? Zkusila jste si proměnu s Anai? Napište nám o svých zkušenostech. Pošlete nám fotku. Co vás k proměně vedllo?
  • Bojíte se změn? Jste se svým vzhledem spokojená a myslíte si, že by nemohl být lepší?
  • Baví vás sledovat proměny na druhých, ale sama byste odvahu neměla?

Napište nám, na vaše příspěvky a třeba i fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za příspěvek?

cena

Cena je opět lákavá: Rozjasňujícíc make-up a hydratační krém. Obojí od značky AVON

Reklama