dnes máme opět krásné stylové téma. S krásou rána jsem to možná trochu přehnala, s tím ale nic neuděláme, ale věřím, že pro svou krásu a dobrý pocit děláte maximum. Která žena by se nechtěla líbit? Pokud tady taková je, budu ráda, když se ozve.

Říká se, že není ošklivých žen, že jsou jen ženy neupravené. Možná tento bonmot s naším dnešním tématem nesouvisí, ale to je jen zdání.  Každá žena, v každém věku, v každé váhové kategorii může být krásná. Je to hlavně o jejím pocitu.

Na tohle téma jsem si povídala v jednom obchodě pro plnoštíhlé, který si můžete přečíst. Nazvala jsem ho „Jsem lady XL, no a co“. Je o sebevědomí a o tom, že váha ani velikost nerozhoduje, když se máte ráda taková, jaká jste.

Jaký na to máte názor?

Máte se ráda, nebo byste na sobě chtěla něco změnit? Jakou máte velikost oblečení? Nakupujete oblečení ve své velikosti snadno, nebo vám to dá zabrat? Jste spokojená s výběrem v obchodech?  Necháváte si na sebe šít? Máte jiné číslo kalhot a sukní a jiné sak a halenek? Dáte si poradit od prodavaček, nebo si myslíte, že tomu spíš nerozumějí? Máte svůj oblíbený obchod, kde vždycky dobře nakoupíte? Zná váš partner vaše číslo? Dokáže vám koupit oblečení a trefí se do vkusu?

Napište nám, naše téma je široké a dárek za příspěvek lákavý.

Poukázka  na nákup zboží v hodnotě 500Kč.

Na vaše příspěvky se budu těšit na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama