Dnešní téma se bude točit kolem krásy. A k té nám dopomáhají i naše boty, ty na vysokém podpatku zvlášť. Přinejmenším ke kráse chůze, svůdnosti našich lýtek a přiznejme si, tak trochu k ženské rafinovanosti. 

Podpatky nám zvyšují postavu i sebevědomí.

Všechny si pamatujeme na své první boty na podpatku. Ať už to byly maminčiny střevíčky, které jsme si tajně obouvaly, když jsme si hrály na princezny, nebo první nesmělé krůčky v podpatcích do tanečních, ale bohužel i vyvrknuté kotníky, když jsme v nich hrdinsky doháněly tramvaj.

Podpatky patří k dámské módě stejně neodmyslitelně, jako třeba hezké prádlo.  V botách na podpatcích se cítíme víc žensky, víc sexy a proto jsme ochotné i tak trochu trpět.

Klidně se přiznejte ke svým puchýřům, zborcené klenbě nebo vybočenému palci. I to je daň, kterou za nošení vysokých podpatků platíme.

Ale i tak na ně nedáme dopustit a myslím, že si o nich máme co říct.

Ať už jste zastánkyní života na jehlách nebo naopak, podpatky z nějakého důvodu nenosíte, napište nám.

Jak vysoké podpatky nosíte? Dokážete si svůj šatník představit bez bot na vysokém podpatku? Stala se vám nějaká „podpatková“příhoda? Jaké nejvyšší podpatky jste kdy nosila? Myslíte si, že vysoké podpatky škodí zdraví? V jakých botách jste obutá právě teď? Vzpomínáte na své první krůčky v podpatcích? Jaká výška podpatku je pro vás ideální? Najde se mezi vámi ženy, která boty na podpatcích nenosí vůbec?

Své příspěvky na téma Podpatky posílejte na redakce@zena-in.cz

Reklama