Je tu pátek, máme za sebou polovinu zkráceného kola Věrnostní soutěže, nastal čas na extra body! S dnešním tématem jich rozdám 321.123!To už stojí za to! Šanci budete mít, když odpovíte na otáku: Jak jste přišla ke svému nicku v magazínu ŽENA-IN.cz?

Krásné ráno, milé čtenářky!

Nebudu dlouho chodit kolem horké kaše. To, že je listopadová část Věrnostní soutěže kratší, jistě víte. A to, že jedna ze čtenářek v ní získá 10.000 korun jistě také. S dnešním tématem můžete být této výhře o pořádný krok blíž!

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části naší Věrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama