Jinak člověk vnímá sex, když s ním ještě nemá zkušenosti, jinak ho vnímá v osmnácti, jinak ve třiceti, jinak po padesátce... Posunu vnímání sexu věkem věnujeme dnešní téma, milé dámy. Došlo k němu u vás?

Krásné ráno, milé čtenářky!

Nestyďme se a pojďme si povídat otevřeně o sexu. Tentokrát mě zajímá, jak se vaše vnímání sexu změnilo s věkem. A jestli se přeci jen stydíte, ale přesto byste chtěla k tématu něco napsat, napište anonymně.

Téma dne 16.8.2013: Sex po 16, 18, 20, 30, 40, 50...

  • Jak se měnil a mění váš pohled na sex s věkem?
  • Připadá vám teď lepší, horší?
  • Nudnější, veselejší?
  • Bezprostřednější, upjatější?
  • …?

penisTéma je velice osobní, proto tentokrát po delší době opět vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište příspěvek Anonym. Téma vnímám napříč generacemi, budu rád, když mi napíší čtenářky starší i čtenářky které teprve první zkušenosti v této oblasti učinily nedávno a jejich vnímání s posunulo z roviny teoretické k praktické. Vaše příspěvky zasílejte nejpozději 16.8.2013 do 15.00 na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na zisk pěkného dárku – hru Kama Poker (Albi) a knížku Penis, rádce nejen pro muže (Grada) – ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

poker

Reklama