Dobré ráno, milé čtenářky! Dnes nebo zítra půjdete k předčasným volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a mě zajímá, jak dobře jste si svou volbu rozmyslely. Víte, koho volíte?

Je tu zase jeden velký krok. Volby! Pevně věřím, že všechny čtenářky magazínu ŽENA-IN.cz se chovají k naší zemi zodpovědně a k volbám chodí, proto se vás zeptám takhle...

Téma dne 25.10.2013: Volby 2013

  • Víte, koho volíte? Co konkrétně vás zaujalo na straně, kterou budete volit?
    (Nezávislé kandidáty a sdružení více stran berme pro účely rétoriky tohoto tématu jako jednu stranu, za kterou kandidují – prostě tak, jak je to na volebních lístcích.)

Otázka k dnešnímu tématu je jednoduchá, ale odpověď na ni už tak jednoduchá není. Dovedu si představit spoustu důvodů, proč se člověk rozhodne pro tu či onu stranu. A právě ten váš důvod mě zajímá! Máte ho vyargumentovaný, nebo volíte spíš pocitově? A volíte do poslanecké sněmovny stále stejně, nebo ne? Své odpovědi mi posílejte na redakční e-mail (viz níže) do 25.10.2013, 15.30 hodin, a to v délce alespoň tohoto odstavce. Tedy pokud se chcete o své politické názory podělit s ostatními a zároveň mít šanci na krásný knižní dárek: Osobnosti českých dějin (Knižní klub).

Ostatně sám jsem v letošní volbě váhavec, třeba mě právě váš názor přesvědčí!

dejiny

Reklama