Magie

Krásné ráno. Co o nich říkají: KOZOROH, VODNÁŘ, RYBA.

kJak jsem slíbila v pátek, postavila jsem vám spíš zábavný model každého znamení a jeho pohledu na jiné znamení, systémem každý s každým.

Postupně je během dneška všechny vydám a pro vaše příspěvky je tak ring volný a stále je nějaký podnět.

Logicky to ale nemusí být jen o tom, protože základní otázka zní:

 • Jaké znamení máte nejraději a s jakým máte naopak největší problém?

Vaše zkušenosti a názory dnes očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás bude dnešní téma dne i den na ženě-in bavit.

Začínáme první trojicí!

Co o nich říká KOZOROH?

Já a Kozoroh – Hodně často nám to celkem funguje. Občas nevíme, který má ustoupit, a občas jsme jako kus žuly vedle kusu mramoru.

Já a Vodnář – Cvok.  Šílenec, kterýmu není nic svatý. Jeho vyprávění mě baví. Jeho životní styl vytáčí. Na druhou stranu, dokáže mě vyvést občasné šedi, do které se ochotně dostávám. Je neskromný, to mi často vadí.

Já a Ryba – Mimoň. Neskutečně, nepraktický, zcela zaměřený na jiné cíle. Divně kouká. Říká věci, které jsou nedůležité na úkor věcné debaty. Pokud bych s ním žil, budu to já, kdo bude chápán.

Já a Skopec (Beran) - Pruďas. Jestli ho nepřivážu za nohu ke stolu, nenechá mě dokončit větu. Docela mě baví jeho nevyčerpatelná energie. Není dne, kdy by neřekl něco, za co bych ho rád inzultoval.

Já a Býk – Po delší době nudný. Spolehlivý, podobně zaměřený a zodpovědný. Až moc. Mohl by mě brzy začít nudit.

Já a Blíženec – Nesvéprávný. Tohle nemůže fungovat jako samostatná jednotka, protože je to snad nesvéprávné. Z mého pohledu jsou jeho myšlenky splašené stádo motýlů. Jestli bych s ním žil? No, spíš jestli by on žil se mnou..

Já a Rak – Plakánek. Když mě neutopí v slzách, vezmu si ho. Je roztomilý a miloučký. Brzy mu ale nestačím v emocích a ventilování citů.

Já a Lev – Domýšlivec. Moc mluví o sobě a moc si o sobě myslí. Vadí mi nezodpovědnost, s jakou dělá všechno. Nechápu, že ho ještě někdo nezabil.

Já a Panna – Dobrá partie. Praktická, smysluplná, kultivovaná a analytická. Je chytrá, což mě přitahuje. Jen to u nás doma může občas vypadat jako na školení.

Já a Váhy – Zajímavý. Nepřekáží, nerozčilují. Jejich umělecká podstata mi imponuje. Klidně si Váhy vezmu, pokud jim bude stačit, že nesdílím jejich jemnocit.

Já a Štír – Vždy ve střehu. Nevěřím ničemu, co se tváří jako tohle, přes to mě to často natolik zajímá, že s tím jdu do vztahu. Myslím, že mi lže, ale musím to napřed odhalit. A to půjde ztuha.

Já a Střelec – Bodlák. Hledám důvod, proč masochisticky lézt do vztahu s někým, kdo mě dneska stihnul šestkrát urazit a dvakrát namíchnout. Přes to to dělám a poměrně často

Co o nich říká VODNÁŘ?

Já a Kozoroh - Kozoroh mě přitahuje hlavně sílou myšlenky a schopností jít za svým cílem. Pravda, jeho cesty k tomutéž jsou zcela jiné, ale cíl je stejný. Pokud se domluvíme, jde to. Problém? Já on mi vyčítá málo skromnosti.

Já a Vodnář – Jestli není vztah postavený na uměleckém tvoření, nebo společném slézání skalních masívů, pak málokdy funguje.

Já a Ryba – Snesu, ale ne dlouho. Zajímavá, nenáročná, ale v zásadě ji nechápu. Toleruji maximum. Nějak mi nejde se do ní navážet, protože se bojím, aby se nerozpadla. Divná osoba.

Já a Skopec (Beran) – Milý prudič. Inspirativní a přitažlivý. Často mě Beran prudí, ale často se dávám dohromady právě s Beranem.

Já a Býk – Spolehlivý, ale pomalý. Vlastně mi tenhle týpek nevadí, jen kdyby nebyl tak proklatě zaseknutej.

Já a Blíženec – Bystrý. Jeho komunikační kanál se s tím mým bezvadně doplňuje. Pokud se nepřeplňuje, pak mě rozčiluje a křičím. On taky křičí.

Já a Rak – Pokud jsem žena, nevadí. Pokud jsem Vodnářka jsem k Raku více tolerantní. Pokud jsem Vodnář, budu Rakyni spíš ubližovat. Všeobecně si my, Vodnáři o Racích myslíme, že jsou často přihřátí.

Já a Lev – Jen na chvilku. Provokuje, inspiruje, zajímá, jako kámoš dobrý, ale doma bych to nechtěl, protože bych to nezvládl. Mě je hodně ale Lva je ještě víc.

Panna – S tím vyjdu i dlouho. Pokud nebrání nějaký zlý model v horoskopu, hodně často je právě toto můj partner. Častěji spíš vadím já jí.

Já a Váhy – Mám to rád. Mám rád Váhy, protože neurazí a tolerují. Top spíš umím já říct Váze něco škaredého. Často si je beru domů. Často na celý život.

Já a Štír – Zajímavý, neustále na něm něco objevuji. Chci ho víc poznat, a proto s ním často jsem i ve svazku. Provokuje mě. Zpravidla nakonec opustí on mě.

Já a Střelec – Nemám ho rád. Málokdy nám to funguje. Ale zkraje mě vždycky hrozně vzrušuje. Pak se ztratím.

Co o nich říká RYBA?

Já a KozorohOdpovědně bez talentu. Na Kozoroha musím s empatií, jinak ten jeho praktický, odpovědný pohled bez kouska talentu nikdy nepochopím. Jako správná Ryba se snažím vcítit. Leckdy zbytečně.

Já a Vodnář – Nemám na něj hlavu.Málokdy pochopím, jak tenhle člověk funguje. Málokdy mě zajímá, pokud s ním nemusím být třeba v práci. Zpravidla do jeho osobnosti nevkládám moc energie.

Já a Ryba – Umělecký vztah ano. Partnerský málokdy vydrží. Mám toho dost v zrcadle, ale někdy mě to nadlouho připoutá protože, hodně nám toho je hodně spíš jedno.

Já a Skopec (Beran) – Magor. Je to normální cvok. Neumím ho uchopit, i když se hodně snažím. Časem mě to unaví a odpluji. Umí rozesmát. Někdy.

Já a Býk – Kam jde? Málokdy pochopím, kam tenhle člověk vlastně směřuje. Možná je slepý na jedno oko, možná mu chybí půl mozku. Ta umělecká půlka je to.

Já a Blíženec – Rozumím, ale nechci. Jeho povrchní způsob myšlení mi málokdy stačí k tomu, abych s ním žil. Jako kamaráda ho beru.

Já a Rak – Proč ne? Proč tuhle bytost nevpustit do svého života. Když se mi ho nebude pokoušet rozpustit, budu si s ním rozumět.

Já a Lev – Jen kamarádi. Hele, ty zbrklíku s nosem nahoru, zůstaňme kamarádi. Jako partnera tě těžko uchopím, protože nejsem žádný zápasník. Leda by ses chtěl o mě starat.

Já a Panna - Nechci ho a on mě patrně taky ne, protože zpravidla nepochopí nic z toho, co dělám, říkám a hlavně cítím. Ani to nezkouší.

Já a Váhy – Hodně často s tímhle člověkem jdu do vztahu a hodně často je to nadlouho. My si v zásadě nevadíme.

Já a Štír – Zraní. On mě připoutá a pak mě zraní. Víckrát s ním žít nechci. Nebo ano? U zase??!

Já a Střelec – Nic proti němu nemám jako proti kolegovi, protože ho chápu. Domů ho ale moc nechci.


Tak jak, Kozorozi, Vodnáři a Rybky, sedí? :-) V osm hodin se objeví Berani, Býci a Blíženci...

   
18.04.2011 - Příběhy - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [26] Eva_CZ [*]

  átéčko — #23 Sml67

  A ja idiot jsem se za ni 2x provdala.

  superkarma: 0 18.04.2011, 20:25:33
 2. avatar
  [25] haluška [*]

  Ja ryba, on baran. Fungujeme celkom spoľahlivo už 30 rokov. Občas to síce vyzerá že, ja -žralok, on baránok v bielom rúchu. Uchopila som ho pred 30 rokmi a odvtedy som sa ho už nepustila a v najbližšej dobe to ani neplánujem.Sml32

  superkarma: 0 18.04.2011, 18:43:29
 3. avatar
  [24] macourek [*]

  átéčko — #23 Ano Ali, přesně tak Sml22 Sml67

  superkarma: 0 18.04.2011, 17:59:38
 4. avatar
  [23] átéčko [*]

  macourek — #15 My víme své, že? Panna to je diagnóza....

  1. na komentář reaguje macourek — #24
  2. na komentář reaguje Eva_Fl — #26
  superkarma: 0 18.04.2011, 15:17:39
 5. avatar
  [22] Milala [*]

  Já coby vodnářka žiji s vodnářem už skoro 33 let a funguje to,tak kde se stala chyba? Ale možná je to tím,jak už píši jinde,že se já i muž ve znamení vodnáře moc nepoznáváme.Se synem rybou si rozumíme oba perfektně! U dcery býka to už docela sedí.

  superkarma: 0 18.04.2011, 13:17:54
 6. avatar
  [21] Dante Alighieri [*]

  maje — #20 Je fakt, že na lidech nejvíc nesnášim některý svoje vlastnosti. Sml57

  superkarma: 0 18.04.2011, 12:19:32
 7. avatar
  [20] maje [*]

  Dante Alighieri — #13 nevím, jaká jsi ty, ale vezmu to podle sebe. dva vodnáři se k sobě moc nehodí. já bych začala mít za chvíli toho lehkovážného vodnáře plné zuby

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #21
  superkarma: 0 18.04.2011, 12:08:39
 8. avatar
  [19] mineralka7 [*]

  Já Kozoroh, ex Váhy - fakt to nešlo. Na nic neměl vlastní názor, všechno ideálně kdyby tak nějak plulo kolem něj... nějak jsme se hodnotově rozešli. Kozoroh - Býk sedí dokonale, ségru Blížence mi hlava nebude brát asi nikdy, teď mám partnera Raka a je to tedy mazec Sml52 - to zmiňované "celý svět mi ubližuje" mám na talíři dnes a denně. Ale když to vyvážím ostatními klady, klidně mu ty jeho bebíčka pofoukámSml79.

  Jen to spojení Ryba - Panna mi nesedí - takhle jsou moji rodiče a skoro 40 let už mají spokojené manželství. Asi jsou ta výjimka potvrzující pravidlo Sml16 .

  superkarma: 0 18.04.2011, 11:29:00
 9. avatar
  [18] peetrax [*]

  Kozoroh on a váhy já a asi to tak nějak bude. Sml30

  superkarma: 0 18.04.2011, 11:03:21
 10. [17] Andinka [*]

  Já rybička on Štír, je to krátký vztah ale můžu potvrdit že co se týče postele pohoda, ostatní ? trošku pokulhává komunikace (tedy jestli je to tím). Nemyslím si, že je napsané výše 100% charakteristika, člověk se formuje. 

  Mám doma dva býky a k tomu dalšího štíra a až na občasné neshody býka a štíra to funguje...

  superkarma: 0 18.04.2011, 10:57:12
 11. avatar
  [16] Dante Alighieri [*]

  macourek — #15 Já mám asc. v Rybách a desc. v Panně, tedy by se mi měly Panny líbit. Jo, jedna se mi líbila, ale zjistila jsem, že to nejde. Sml14 Hlavně on nemohl žít se mnou, zadusila jsem ho, "neunesl" mě. Taky jsem měla kamarádku Pannu a nešlo to, měla jsem z ní potom úplnou ponorku. Teď mi stačí něco o ní zaslechnout a už mě to popudí, je to hrozná osoba. Taky můj strýc je Panna a jsem s ním na nože. Tak kde je chyba, že.

  superkarma: 0 18.04.2011, 10:29:41
 12. avatar
  [15] macourek [*]

  Dante Alighieri — #14 tak to jsem ráda, že ty Panny nemusím jen já jako Vodnářka Sml30. Já mám ascendent v Blížencích, který mě dost ovlivňuje a dost věcí na mě s Blíženci sedí, oni se taky s Pannami moc nemusí .

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #16
  2. na komentář reaguje átéčko — #23
  superkarma: 0 18.04.2011, 10:07:33
 13. avatar
  [14] Dante Alighieri [*]

  macourek — #9 S těmi Pannami jsem na tom stejně jako ty. Měla jsem partnera Pannu a nejlepší kamarádku Pannu, teď mám partnera Kozoroha a nejlepší kamarádku Kozoroha a je to OK. Panny jsou mým nejméně oblíbeným znamením.

  1. na komentář reaguje macourek — #15
  superkarma: 0 18.04.2011, 09:08:54
 14. avatar
  [13] Dante Alighieri [*]

  Já jsem Vodnář, on Kozoroh a to, co tam o sobě máme napsáno navzájem, docela sedí. Často mi vyčítá, že furt všechno chci a když to nemám, jsem jak malý dítě. Ta neskromnost je u mě víc než pravda. Jsem šílenec a pro svůj luxus jdu přes mrtvoly. Sml54

  Dost by mě zajímalo, jak bych si rozuměla s Vodnářem. Mně přijde, že spíš jo, každopádně mě přitahuje, když se dozvím, že chlap je Vodnář.

  1. na komentář reaguje maje — #20
  superkarma: 0 18.04.2011, 09:07:40
 15. avatar
  [12] rusalka2008 [*]

  Mno, my se s mužem (já ryba a on býk) docela dobře doplňujeme, tak nevím...

  superkarma: 0 18.04.2011, 09:04:23
 16. avatar
  [11] Michaela Kudláčková [*]

  DADIS — #8  Hezké ráno! Kozoroha doplním akčně Sml67

  superkarma: 0 18.04.2011, 08:15:48
 17. avatar
  [10] Alena613 [*]

  dobré ránko,

  já jsem kozoroh a mám doma blížence Sml30, no a zatím to pořád funguje Sml30, jsme spolu už skoro 30 let Sml30Sml30

  superkarma: 0 18.04.2011, 08:15:15
 18. avatar
  [9] macourek [*]

  Jsem vodnářka a moc to na mě nesedí, jako vzdušné znamení si moc nerozumím se zemskými znameními, nejhůř asi s Pannou , tam to nejde vůbec ani s jedním pohlavím, je poznám už podle první větySml30, někde jsem dokonce četla, že tyto dvě znamení spolu jsou tak na chocholouška,můžu potvrdit - můj ex, bylo to oboustrannéSml30. Teď mám v kanclu Kozorožku,no statečně se vydýchávámeSml30. Jinak moc nemusím Rybu,ale jinak to jde . Krásný den všem ..

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #14
  superkarma: 0 18.04.2011, 08:15:02
 19. [8] DADIS [*]

  ať koukám, jak koukám taky u ryb kozoroha nevidím Sml23, jinak ryba versus vodnář i naopak...moje máma vodnář a přítel ryba... sedí naprosto perfektně Sml30

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #11
  superkarma: 0 18.04.2011, 08:07:17
 20. avatar
  [7] Teka.teka [*]

  mám doma rybu a myslim že by to byli jeho slova Sml30

  superkarma: 0 18.04.2011, 07:58:46
 21. avatar
  [6] Eliana [*]

  Koz. a panna sedí Sml67Sml22...jen tam chybí bordelářSml57

  superkarma: 0 18.04.2011, 07:49:36
 22. avatar
  [5] maje [*]

  tak něco sedí a něco ne.ne každý má 100% znaky svého znamení.

  superkarma: 0 18.04.2011, 07:48:26
 23. [4] magie [*]

  magie — #2 Nechybí, odpovím si sama..stačí pořádně koukat na monitor a ne kde co lítáSml79 

  superkarma: 0 18.04.2011, 07:47:19
 24. avatar
  [3] enka1 [*]

  Dobré ráno,já se Lvem - to mimořádně sedíSml24

  Jinak nejsem schopna si letory znamení zapamatovat, tak jsem dneska mimo

  superkarma: 0 18.04.2011, 07:47:18
 25. [2] magie [*]

  Míšo, nechybí u Ryb .. já a Kozoroh?

  1. na komentář reaguje magie — #4
  superkarma: 0 18.04.2011, 07:46:24
 26. avatar
  [1] selinka [*]

  Dobré ráno Sml16 jako Vodnářce mi vadí Střelci v obou pohlavích. Snaží se mít navrch a během 10 vteřin mi v jejich přítomnosti vystřelí adrenalin do nebeských výšin.

  Kozoroh byl ex - příliš často říkal nevím. Co budeme dělat? Nevím. Půjdeme do xy? Nevím. Uááá.

  Panna - fakt se s ní dá vyjít? Sml30

  superkarma: 0 18.04.2011, 07:44:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme