.

Krásné prosluněné ráno, milé řidičky-in

Cestování

Krásné prosluněné ráno, milé řidičky-in

Hezké jarní počasí nás více láká k cestování. A jako řidičky se občas nevyhneme situaci, kdy nás zastaví policejní hlídka. Pojďme tomuto ne zrovna příjemnému setkání věnovat dnešní téma.

Vidíme je už z dálky a sevře se nám žaludek. Doufáme, že zrovna nás nezastaví i když nemáme důvod k obavám. A co když není naše svědomí zrovna čisté? Jely jsme rychleji, než jsme měly, telefonovaly jsme za jízdy, nebo s naším plechovým miláčkem a jeho povinnou výbavou není všechno úplně v pořádku.

To je pak teprve zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

 • Jak se chováte, když vás zastaví policejní hlídka? Nasadíte všechny ženské zbraně, abyste policisty obměkčily a vyvázly jen s domluvou? Nebo si sypete popel na hlavu, kajete se a slibujete, že už si příště dáte pozor?  Podaří se vám to většinou „ukecat“?
 • Jakých přestupků se nejčastěji dopouštíte? Telefonujte za jízdy? Máte vždycky zapnuté pásy? Jezdíte vždycky v obci padesátkou? A co vaše povinná výbava? Dala byste za ni ruku do ohně?
 • Kdy vás naposledy stavěla policie? Byla to jen běžná silniční kontrola, nebo jste se dopustily nějakého přestupku?

Napište nám o svých zážitcích, zkušenostech a zážitcích s policejní hlídkou na redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek si můžete vybrat tyto knihy:

byt

Nebo

cena

   
19.04.2011 - Doma - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] pajda [*]

  Můj nejhezčí zážitek byl, když mě vezl kamarád a hned, jak jsme vyjeli, se za nás nalepili policajti. Kupodivu neblikali, ale drželi se za námi, zřejmě předpokládajíce, že kdokoliv vyjíždí z hospody, musí časem nabourat. Kamarád jel nejvyšší povolenou rychlostí a tak, že se prakticky nedal předjet. Povedlo se jim to až na druhém konci Brna. Předjeli, samozřejmě nás zastavili, jeden z nich došel k řidiči, a kamarád pravil:"Já si říkal, že se asi nas*te." Kupodivu se poliš začal celkem nehorázně řehtat a bylo po přísnosti...

  superkarma: 0 19.04.2011, 12:04:07
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16Dobré ráno bez polišů

  superkarma: 0 19.04.2011, 08:07:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme