Pojďte, milé čtenářky, budeme hodnotit život před a po listopadu ´89... jak se vám žilo před pádem komunismu a jak se vám žije dnes, právě o tom bude řeč! Ohodnoťte události staré jedenadvacet let dnešníma očima...

Dobré ráno, milé čtenářky!

Zítra je 17. listopad a tak se nabízí otázka, zda jste s životem po pádu komunismu spokojené. Bilancujte na stránkách magazínu Žena-in!

Jak se vám žilo před sametovou revolucí a jak se vám žije dnes?

Zhodnoťte s odstupem, zda se naplnila vaše očekávání po listopadu ´89. Jak se vám žilo za komunismu a jak se vám žije dnes? Jste spokojená? Vyhovují vám možnosti, které dnešní svoboda a volný přístup k informacím poskytují, anebo vás přivádějí do stresových stavů a bojíte se třeba o práci, důchod...? Chvalte či haňte stav demokracie v Česku: Vaše názory nás zajímají! Posílat je můžete k tématu dne na úterý 16. listopadu 2010. Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání jednoho ze tří dévédéček s takřka hororově laděného thrilleru Loď smrti, jedna z vás k němu obdrží i třpytivý sprchový gel s diamantovým práškem a minerály Skin so soft od Avonu. Své příspěvky posílejte na redakční e-mail!

Loď smrti

Reklama