Originální kolekce povlečení Matějovský inspirovaná street artem a grafity.

Kdy jindy cestovat než v létě, kdy jindy o cestách snít a vzpomínat na ně než po prázdninách? Snění teď bude o trochu jednodušší díky společnosti Matějovský, přednímu výrobci ložního prádla u nás, která uvedla na trh novou kolekci inspirovanou světovými metropolemi. Povlečení, které svým efektním designem vyzdobí každou ložnici a příjemným materiálem - luxusní bavlnou - uspí i toho největšího nespavce. Navíc vám nedá zapomenout na metropole již navštívené ani na ty, po kterých teprve toužíte!

Určitě znáte ten nepříjemný pocit po návratu z dovolené. Úzkost z toho, že všechny krásné zážitky už se změnily ve vzpomínky, že ze starostí zmenšených velkou vzdáleností se staly problémy, které jsou nablízku a volají po řešení. Útěky ke vzpomínkám a fotkám jsou v takovou chvíli nutností. Vzpomínání teď bude o hodně jednodušší v kolekci povlečení inspirované světovými metropolemi. Navštívili jste Londýn nebo New York? Teskníte po těch rušných ulicích a fascinujících možnostech, které tato města nabízejí? Nechte si o nich zdát v moderním designovém povlečení!

Z metropolí pochází také street art - ten si už dávno vydobyl postavení oficiálního uměleckého stylu a nyní se dostává i do našich ložnic. „Povlečení inspirované cestováním a metropolemi je moderní, hodí se do strožejších interiérů, samo o sobě je designovým kouskem. Navozuje příjemnou atmosféru cest do lákavých míst a vzpomínek na dovolenou,“ říká Zdeněk Matějovský, majitel společnosti.

Když budete snít o cestování, kdo ví, třeba se tím dříve sny stanou skutečností.
Tak, jak metropole inspirovaly designéry k návrhu ložního prádla, vás třeba toto povlečení dovede k nákupu letenky do vysněné destinace!

Doporučená cena za povlečení Matějovský je od 695 korun. V ceně je zahrnutá přikrývka (140x200 cm) a polštář (70x90 cm).


Matějovský povlečení Grafity city od 745 Kč

Matejovsky-povleceni_Grafity city_od 745 Kc


Matějovský povlečení Grafity od 745Kč

Matějovský povlečení Grafity od 745Kč


Matějovský povlečení Love London od 695Kč

Matějovský povlečení Love London od 695Kč


Matějovský povlečení Marilyn Monroe od 695 Kč

Matějovský povlečení Marilyn Monroe od 695 Kč


Matějovský povlečení New York od 695 Kč

Matějovský povlečení New York od 695 Kč


Více o povlečení Matějovský najdete:

 

 

Reklama