.

Krásné pláže na Gran Canaria

Cestování

Krásné pláže na Gran Canaria

 

Kdo navštívil ostrov Gran Canaria, jistě nezapomene na nádherné pláže se světlým či tmavým pískem, které učarují každému…

 

Písek, moře, slunce… to je pohodová dovolená, o které sní skoro každý z nás! Teplý písek, který se nám lepí na chodidla, slané moře a vlny… relaxace, jak má být..

Kdo by netoužil po odpočinku na pláži, se zavřenýma očima, s vnímáním šumění vln. Takové krásné pláže, kde si každý najde svou pohodu, jsou na známém ostrově Gran Canaria. Najdete zde rušná zalidněná místa ale i soukromí, kde nemusíte za celý den potkat živou duši… Jaké tyto pláže jsou?

 

Maspalomas

Písečné duny, které uchvátí každého návštěvníka tohoto ostrova. Jsou rozlehlé a romantické. Rozkládají se na jihu ostrova. Podél dun se také můžete vydat krásnou procházkou ke starobylému majáku. Duny vycházejí z pláže Playa del Inglés.

 

Playa del Inglés

Na tuto šestikilometrovou pláž se dostanete hned z hlavní promenády stejnojmenného městečka. Najdete na ní nekonečnou řadu lehátek, kiosků, barů. Kdo hledá klid a pohodu, je pro něj lepší řešení oblast písečných dun.

 

Playa Taurito

Tato oblast je známá nejvyšším počtem slunečných dnů a je krásná. Vyhledávají jí ti, kdo mají při své dovolené rádi klid, nepreferují ruch velkých letovisek. Pláž má tmavý přírodní písek. Nalézá se na jihozápadním pobřeží.

 

Playa Amadores

Pláž s „karibským“ bílým pískem. Písek je velmi jemný, vstup do moře je pozvolný. Nalézá se v oblasti městečka Puerto Rico.

 

Puerto Rico a Mogán

Jsou dvě přístavní městečka, od sebe nedaleko vzdálená s krásnou pláží. Mogán má své kouzlo, kotví zde mnoho lodí. Je nazýván „Kanárskými Benátkami“ pro své vodní příkopy s domky plné zeleně a květin.

 

 

Kompletní nabídka Last minute a více informací o cestovní kanceláři Canaria Travel najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, otevřeno je sedm dní v týdnu.

Případně na telefonu: +420 / 221 969 224 nebo +420 / 221 969 234
Mobilní operátor: 602 313 049 
Fax: 224 946 391 nebo 224 948 025

 

   
23.02.2006 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Knudlinka [*]

  Playa Amadores se mi libila ze vsech plazich na Gran Canaria nejvice.

  superkarma: 0 24.02.2006, 10:21:22
 2. avatar
  [3] SARI [*]

  Nejlepsší je Amadores - byli jsme tam, když ji teprve budovali a i potom, co už fungovala.A taky tam je česká restaurace Kormorán, kde mají segeďák, svíčkovou a plzeň.No ráj na zemi ....

  superkarma: 0 23.02.2006, 13:47:32
 3. avatar
  [2] tortora [*]

  já byla na playa taurito,neměla jsem problém s pískem hlavně to bylo nejteplejší místo ostrova a bylo to super

  superkarma: 0 23.02.2006, 09:12:23
 4. avatar
  [1] Maši [*]

  Gran Canaria je krásný ostrov, trochu mi vadil ten černý písek...byl všude a nešel vyprat...z ničeho...Ještě doma jsem ho měla plnou pračku...

  superkarma: 0 23.02.2006, 08:54:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme