Dnes je pátek a trochu rozporuplný den. Na jednu stranu nás čekají nejkrásnějšív svátky v roce, na stranu druhou smutné poslední rozloučení s bývalým prezidentem Václavem Havlem. To jsou paradoxy, řečeno jeho slovy.

Zítra je Štědrý den a vy už jste jistě ve víru příprav, takže předpokládám, že i příděl příspěvků bude skromný. Ale i tak očekávám, že alespoň některá z vás napíše, abych se tady v redakci necítila tak opuštěná. Je poslední den editace v tomto roce a opět připadl na mě.

V pondělí jsem měla oznámit, že zemřel Václav Havel, dnes zase, že má pohřeb.Co se dá dělat. Zapálím za něj poslední  svíčku a věnuji mu tichou vzpomínku.

Pokud se chcete připojit a napsat o Václavu Havlovi něco hezkého, klidně můžete.

Ale budu mít pochopení i pro ty, které už mají smutnění dost a chtějí myslet na něco příjemného. Vždyť zítra je Štědrý den a vy máte jedinečnou příležitost někomu popřát.

 Napište nám, jak se těšíte na Vánoce a v čem budou třeba ty letošní jiné.  Napište nám, co se vám na Ženě-in líbí a co byste třeba chtěla změnit. Napište nám, co máte na srdci, my vám budeme vrbou.

Na vaše příspěvky na volné téma se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Připomínám, že se dnes výjimečně rozloučíme už ve 14hodin, takže své příspěvky posílejte do 12hodin

Reklama