Dokonalé opálení, ochrana před předčasným stárnutím a totální ochrana. To jsou přípravky pro opalování Payot s mléčnými proteiny, bohatými na minerální soli a stopové prvky.

Kombinují současně potěšení z příjemné textury a maximální ochranu díky výkonným a vysoce účinným filtrům. Zaručují optimální ochranu před volnými radikály a zaručují správny metabolismus pokožky. Odolávají vodě, pocení, písku i oděru třeba ručníkem. Proto je i jejich ochrana účinná a opálení optimální.

LES SOLAIRES – přípravky na opalování

BRONZAGE PROTECTION EXTREME SPF 30 -
Ochranný krém na obličej s mléčnými proteiny

Chrání, hydratuje, stimuluje obnovu buněk. Voděodolný. Mimořádně silná ochrana pro reaktivní pleť. Působí jako prevence proti předčasnému stárnutí pleti, hydratuje, posiluje obranyschopnost pleti. Pleť je efektivně chráněna, dokonale jemná a pružná, opálení je rovnoměrné a dlouho vydrží.
Složení: ochranný multivitamínový komplex s mléčnými proteiny.

 

Balení: 75 ml

Cena: 725 Kč

BRONZAGE PROTECTION EXTREME SPF 25
Ochranný krém na obličej s mléčnými proteiny

Chrání, hydratuje, stimuluje obnovu buněk. Voděodolný. Mimořádně silná ochrana pro reaktivní pleť. Působí jako prevence proti předčasnému stárnutí pleti,
hydratuje, posiluje obranyschopnost pleti. Pleť je efektivně chráněna, dokonale jemná a pružná, opálení je rovnoměrné a dlouho vydrží.
Složení: ochranný multivitamínový komplex s mléčnými proteiny.

Balení: 150 ml

Cena:   795 Kč

 

BRONZAGE PROTECTION SECURITE SPF 15
Ochranný sprej na obličej a tělo s mléčnými proteiny

Chrání, hydratuje a zvláčňuje pokožku. Pro dokonalé opálení bez problémů. Ideální ochrana pro jemnou pleť. Působí jako prevence proti předčasnému stárnutí pleti, hydratuje, posiluje obranyschopnost pleti. Pleť je efektivně chráněna, dokonale jemná a pružná, opálení je rovnoměrné a dlouho vydrží.
Složení: ochranný multivitamínový komplex s mléčnými proteiny, aloe vera,

vitamín B5.

Balení: 125 ml

Cena: 795 Kč

 

BRONZAGE PROTECTION DOUCEUR SPF 8
Ochranné mléko na obličej a tělo s mléčnými proteiny

Chrání, hydratuje, zintenzivňuje opálení. Přiměřená ochrana pro již opálenou pleť. Působí jako prevence proti předčasnému stárnutí pleti, hydratuje, posiluje obranyschopnost pleti. Pleť je efektivně chráněna, dokonale jemná a pružná,
opálení je rovnoměrné a dlouho vydrží.
Složení: ochranný multivitamínový komplex s mléčnými proteiny, olej ze sladkých mandlí, vitamín B5.

Balení: 150 ml

Cena: 795 Kč

  

BRONZAGE PROLONGE
Mléko po opalování na obličej a tělo s mléčnými proteiny

Hydratuje pleť a prodlužuje opálení. Hydratuje a vyživuje pleť do hloubky, zajišťuje pleti pružnost a pohodlí, udržuje její mládí. Opálení vydrží nadlouho, pleť je jemná,
vláčná a sametově hebká.
Složení: mléčné proteiny, vitamínový komplex, hydratační lipozomy, aloe vera, jojobový olej, olej limnanthes alba, karité máslo, vitamín E.

Balení: 150 ml

Cena: 725 Kč

 

AUTOBRONZANT EFFET NATUREL SPF 8
Samoopalovací krém na obličej a tělo

Chrání  pokožku, zajišťuje umělé opálení v přirozené barvě. Působí jako prevence proti předčasnému stárnutí pleti, hydratuje a vyživuje pokožku. Pleť získá krásnou přirozeně zlatavou barvu, opálení je dokonale rovnoměrné, pleť je

hebká a pružná.

Složení: samoopalovací komplex, UV filtry, vitamínový komplex, vitamíny B5 a E.

Balení: 150 ml

Cena: 725 Kč

 

STICK PROTECTION EXTREME SPF 50
Ochranná tyčinka na citlivé partie s mléčnými proteiny

Chrání, hydratuje a zvláčňuje pleť. Zajišťuje maximální ochranu díky trojímu filtru. Působí proti volným radikálům a oxidaci, hydratuje, posiluje obranyschopnost pleti. Pleť je efektivně chráněna, dokonale jemná a pružná, opálení je rovnoměrné a dlouho vydrží.
Složení: multivitamínový komplex s mléčnými proteiny, karité máslo, vitamín B5.

Balení: 7,5 g

Cena: 595 Kč

 

BAUME CALMANT
Zklidňující balzám na obličej a tělo s mléčnými proteiny

Utišuje, zklidňuje, podporuje hojení a regeneraci pokožky, hydratuje. Zklidňuje a zmírňuje zarudnutí. Poskytuje okamžitou úlevu a osvěžení. Zarudnutí a pocity pálení mizí.
Složení: hydratační lipozomy, mléčné proteiny, vitamínový komplex, karité máslo, aloe vera, brutnákový olej, jojobový olej, sezamový olej, vitamín E.

Balení: 50 ml

Cena: 880 Kč

Reklama