Páteční styl věnuji většinou módní policii. Dnes ale udělám výjimku a nebudu nikoho kritizovat. Naopak. Představím vám krásnou módní přehlídku dětského společenského oblečení, kterou předvedly (možná) budoucí modelky.

Většina dívek tajně sní o práci modelky. Odmalička slyší od svých maminek, babiček a tetiček, jak jsou krásné, nakrucují se před zrcadlem, a když se naskytne příležitost předvést se na molu nebo před objektivem fotoaparátu, hned se jí chopí. Zatím je to jen naivní dětská představa a sen, ale co my víme, třeba se některé z nich splní.

děti

Začátek vypadá slibně, co říkáte? Tyto děti byly vybrány v konkurzu a staly se novými tvářemi předvánoční kampaně Au pays des mimis „Staňte se naší hvězdou“.

Kromě profesionálního focení s Jadranem Šetlíkem si vyzkoušely i vystoupení před publikem a obstály na jedničku. Oblečené do modelů světových návrhářů sklidily při své premiéře velký ohlas.

děti

Tleskaly jim i takové hvězdy, jako je Andrea Verešová s dcerou Vanessou a synem Danielem, Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou, Ivana Jirešová se Sofinkou, Leona Machálková se synem Arturem a Bára Nesvadbová s dcerou Bibianou.

Foto: Au pays des mimis, portréty - Jadran Šetlík

Čtěte také:

Vánoční móda pro malé špuntíky

Reklama