Myslím, že dnešní téma vyvolá bouřlivé diskuze. Jedny čtenářky budou své chlypy zarytě hájit, že oni dělají všechno hned, druhé se mnou budou sohlasit, že je chlapi potřeba k domácím pracem a pracem pro domácnost motivovat.

Přeji vám dobré ráno, milé dámy!

Trošku se bojím, že si dnešním tématem u poloviny čtenářstva zavařím. Přes to si troufám říct, že každý chlap se musí k některým domácím pracem a pracem pro domácnost motivovat. A to i kutil. Je přece něco jiného hrabat se v něčem technicky zajímavém a dráždivém (já nevím, třeba vynalézat fotovoltaické panely na pohon čerpadla zes studny) a čisti ucpaný septik. Do toho druhého se ani kutilovi moc nechce a je potřeba ho správně motivovat.

A právě o těch motivacích si dnes budeme povídat.

Téma dne 22. října 2012: Co musíte udělat, aby něco udělal on

  • Jaké máte donucovací prostředky, které používáte na svého partnera, když chcete, aby něco udělal v domácnosti nebo pro domácnost?
  • Je si jich partner vědom?
  • Máte v tomto ohledu nějakou zajímavou historku či zkušenost?

Své příspěvky mi posílejte nejpozději 22. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na uveřejnění a tím i případné získání pěkného dárku, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, lépe delší. Dárkem je tentokrát léčivá kosmetika AVON planet spa obsahující blahodárné prostředky z turecký lázní Hammam, a to konkrétně pleťová maska a koupelový olej.

avon

Reklama