Neví, zda to je ten pravý erotický zážitek, ale pro mne to zážitek byl – to teda každopádně.

Byli jsme s manželem ještě svobodní a rande jsme trávili na zábavě- diskotéce. Můj budoucí manžel se coby discjockey zhostil programu napůl s živou kapelou. Cizí produkci jsme trávili na parketu a tu jeho já u stolu, spolu s bráchou. Mezi tím jsme popíjeli Hanáckou vodku a bylo nám dobře. Zábava skončila ve dvě hodiny ráno a první vlak- flamendrák jel až v půl čtvrté. Venku zima jak na Sibiři, brácha v závěsu a žádný další noční podnik v dohledu. Vydali jsme se proto na nádraží. Vláček už byl na patřičné koleji, ale všude ticho a tma. Vešli jsme tedy do vagónu a bráška se decentně vzdálil na jeho druhý konec, přikryl se kabátem a za chvíli jsme slyšeli pravidelné vrčení.

     S mým milým jsme na sebe pohlédlo, zkontrolovali čas a začali se věnovat jeden druhému. V našem věku se této bohulibé činnosti dalo věnovat nekonečně dlouho a s plným nasazením. Pokud to tedy brácha nefilmoval, spal a jeho chrápání se ozývalo v souznění s našimi vzdechy. Ani jsme si nevšimli jak čas letí a najednou se začalo ozývat bouchání dveří a hlasy a nad našimi hlavami se rozsvítilo. Téměř zároveň se světlem vstoupil do dveří průvodčí a my začali fofrem upravovat svůj zevnějšek. Průvodčí přistoupil a žádal platnou jízdenku. Se zájmem si nás prohlížel a já nevěděla proč. Potom jsem si všimla, že mi podle kozačky visí druhá nohavička punčocháčů. Nenápadně jsem nohu zastrčila pod lavici a manžel se rozloučil s tím, že on nejede. Zvedl se a odcházel. Pomalu a důstojně…….. a za ním do rytmu kroků povlávaly  r o z e p n u t é  k š a n d y !

 

Vikina007


Milá Vikino, děkujeme za příběh. Muselo to být úžasně romantické. Průvodčí věděl o co se jedná a určitě to dělá taky.

Přejeme hezký zbytek dnešního dne

redakce@zena-in.cz

Napište nám i vy něco, co jste prožily. Budete zařazena do ankety o nejlepší článek a pokud vyhrajete. zašleme vám dárek v podobě vámi vybrané erotické pomůcky.

 

Reklama