Schwarzkopf Professional uvedl exkluzivní permanentní barvu na vlasy pro kadeřnické salony značky Igora Royal v nové, zdokonalené podobě. Brilantní barvy Igora Royal obsahují jedinečný Color Crystal Complex, díky kterému dosahují mnohem lepších výsledků barvení. Igora Royal představuje velmi vyváženou směs módních a přirozených odstínů. Má mnoho výhod tam, kde se jedná o překrytí bílých vlasů, intenzitu barvy a zesvětlení. Nechte se hýčkat u vašeho kadeřníka.

Igora Royal - Jednoznačná volba vašeho kadeřníka

V posledních dnech se na Žena-in můžete setkat s propagací nových barev na vlasy, kvalitních Igora Royal. Protože jsou to barvy, které můžete vyzkoušet pouze ve vybraných kadeřnických salonech, zeptali jsme se majitele jednoho z nich, Jamese Filleryho z James hair studia, jak se mu s barvami pracuje a jaké s nimi má zkušenosti.

Otázky a odpovědi – Žena-in a James Fillery

Jaké máte zkušenosti s novými barvami IGORA ROYAL?

Pracuji s nimi od dubna.

V čem spočívá jejich inovace?

Barvy jsou šetrnější, lépe se mixují, kryjí úžasně šedivé vlasy a všechny moje zákaznice si všímají výrazného lesku.

Mají oproti původním barvám lepší vlastnosti, jako je krytí šedin, delší trvanlivost, zachování lesku nebo pěstící účinky?

Rozhodně, barvy se lépe nanášejí, mají více lesku, odstín je daleko výraznější, a to i když barvíme světle vlasy na tmavé. Dříve jsem pozoroval, že je nutná prepigmentace, což je doplnění chybějících pigmentů, aby byla barva zářivá a vlasy vypadaly zdravé. Např. nepodařená barva by byla, kdyby vlasy vypadaly vyšisovaně, bez hloubky, někdy i trochu do zelena - tento jev je běžný u lidí, kteří si vlasy ztmavují doma. S Igora Royal se vám to nikdy nestane. Pro mě to znamená méně práce a krásné výsledky.
 
Můžeme se těšit na nějaké nové, dosud nevídané odstíny?

Ne nevídané, ale z nové rady mně vyhovují  béžové a studené odstíny, těch má Igora Royal dost, na rozdíl od jiných značek. Většinou mají kadeřníci problém, protože barvy chytají do červena, anebo při nejlepším jsou odstíny teplé, což mnoha lidem nesluší. Igora royal má spoustu studených odstínů, takže pro mě zase více spokojených klientek.
 
Jak často se mohou měnit barvy vlasů, aniž by se poškodily?

Záleží na tom, jak rozdílnou barvu klientka chce. Není problém stejně tmavá nebo tmavší, ale jednou tmavá a pak zas světlá ničí vlasy.
 
Co je pro vás nejdůležitějším kritériem při volbě barvy? Řídíte se odtínem pleti, původní barvou vlasů nebo očí zákaznice?

Všechny tři věci dohromady, ale nejdůležitější je pleť, pak oči a barva obočí a naposled barva vlasů, protože skoro všechno je možné udělat.

Vyhovíte jejímu přání, i když se naprosto neshoduje s vaší představou?

Ne. Zásadně nedělám věci, které jsou nevkusné, ale zákaznici to vysvětlím a doporučím něco, co bude lepší a zároveň i ona se v tom bude cítit dobře. Někdy je to velmi těžké, najít kompromis mezi tím, co bych chtěl já, a v čem chce chodit zákaznice, ale při dobré komunikaci se dá udělat spousta věcí. 
 
Snažíte se zákaznici přesvědčit? A jak se vám to daří?

Vysvětlím jí, proč si nemyslím, že to je nejlepší nápad. Zákaznice často chtějí tvrdě barevné odstínové rozdíly, které se k ním nehodí, ať již kvůli pleti, stylu oblékání nebo věku, ale když jim ukážu a vysvětlím, jak by vypadal výsledek, jsou často překvapeny a samy uznají, že jejich nápad byl špatný. 

Už se vám někdy stalo, že byla zákaznice s barvou nespokojena? Pokud ano, jak
jste se zachoval?

S novými barvami Igora Royal se mi to ještě nestalo a doufám, že nestane...

S novými barvami jste se mohli seznámit v předešlém článku (klikněte)

Seznam salonů, které s barvami Igora Royal pracují, najdete ZDE (klikněte)

Salon James Hair najdete na www.jameshair.cz

 

soutěžní slovo: ale

Reklama