Doufám, že se vás nijak nedotklo mé „přidrzlé“ oslovení. Ale mezi námi děvčaty, si tak běžně říkáme. Prostě jsme baby a sejdeme se na babinci, kde probereme ledacos. Dnes by to mohla být zase móda, co říkáte?

Léto se nechce vzdát a já jsem mu za to vděčná. Nevím, jak vám, ale mně nějak strašně uteklo a na podzim ještě nejsem připravená. Ještě se chci těšit z paprsků teplého slunce, nosit sandály, tílka a letní šaty.

Ale předminulý víkend, jako naschvál, když mi začala dovolená, ukázal podzim své drápky. Pršelo a byla pěkná zima. Bez deštníku se nedalo vylézt z domu, pro jistotu jsem si vzala své „letní“kozačky a sako. A věřte, že jsem to užila. Ale v skrytu duše jsem doufala, že se léto ještě vrátí a neodletí s hejnem vlaštovek, které se ještě před týdnem proháněly po obloze.

Vlaštovky jsou už pryč a mně je po jejich švitoření smutno. Ale léto se ještě na chvilku zdrželo, aby mi nebylo smutno až tak moc. Vrátilo se v plné síle a já byla ráda, že jsem si do batůžku nezapomněla přibalit sandály a plavky.

  • A co vy milé ženy-in?
  • Jak si užíváte babího léta? Co teď nosíte na sobě?
  • Jak zvládáte přechody z chladných rán do horkých odpolední?
  • Daří se vám skloubit letní s podzimním?
  • Už jste se také loučily s létem, nebo tušíte, že léto alespoň to babí jen tak neskončí?
  • Jak se těšíte, nebo připravujete na podzim? Už jste si koupila něco podzimního na sebe? Prozradíte nám co?
  • Jak a kam ukládáte letní oblečení? Třídíte ho před zimou? Nebo si ho necháváte na jaro?

Napište nám o svém letně-podzimním šatníku.

Na vaše příspěvky ohledně oblékání se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A vy se můžete těšit na body a kosmetický dárek.

Tři nejrychlejší z vás, které pošlou příspěvek na toto téma, odměníme 1000bodů za měsíc září, jednu z vás vylosuji a pošlu krásnou kazetu vlasové přírodní kosmetiky značky RYOR

ryor

Reklama