Snad se na mě nezlobíte za to oslovení. Ale já když řeknu baby, tak mám na mysli spíš lichotku. Jako že jste kočky, šťabajzny, prostě čupr holky. I když i těm se může stát, že se někdy dostanou do nějakého módního průšvihu a mají zaděláno na pěknou ostudu. A právě o tom bude dnešní téma.

Buď nedopatřením, že se někde něco utrhne, umaže, rozbije a my s tím nemůžeme nic udělat.

Nevědomky. Že nás někdo někam pozve a my přijdeme neadekvátně oblečené. Třeba jako  Bridget Jonesová na večírek v kostýmku zajíčka Playboye.

Nebo je to úplně naopak a jedině vy jste adekvátně oblečena a ocitnete se ve společnosti „křupanů“. Přesto jste to vy, kdo se cítí hloupě.

Za své oblečení jsme se zhusta cítily trapně v dospívání, kdy nás rodiče oblékali jako dítě, zatímco holky ve třídě už se malovaly a nosily minisukně.

Jak vidíte, je spousta situací, při kterých se můžeme za své oblečení stydět, nebo se přinejmenším necítit dobře. Ale stydět se můžete i za ostatní, když vidíte, že někdo nemá kousek soudnosti a přitom se naparuje jako páv.

Napište nám na dnešní téma „Stydím se za oblečení“na známou adresu: redakce@zena-in.cz

Snad vám bude motivací i náš dnešní dárek. Náhrdelník z aktuální kolekce značky s.Oliver, který můžete nosit na několik způsobů. Jako náhrdelník, pásek, nebo náramek

korále

Reklama