Když se člověk ráno probudí a vyrazí na hromadnou dopravu, málokdy se mu stane něco záhadného. Pokud ovšem nenarazí na tajemné místo - a právě o tajemných místech si dnes budeme povídat, milé čtenářky.

Dobré ráno, milé čtenářky!

Tentokrát si budeme v našem denním tématu povídat (jak již jsem v pátek avizoval) o tajemných místech ve vašem okolí. Byly jste o víkendu pilné a vyfotily právě takové místo? Doufám že ano a že se mi zajímavé zprávy dnes jen pohrnou...

(Foto)téma dne 10. 10. 2011: Tajemná místa ve vašem okolí

  • Nachází se ve vašem okolí nějaké tajemné místo?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano, potom neváhejte, vezměte foťák a pošlete mi jeho obrázek s popisem, co se zde stalo či co zde cítíte, prožíváte. Upozorněte ostatní čtenářky na zvláštní místa, kterým by se měly vyhnout, nebo naopak, které by měly rozhodně vidět! Jsem sám zvědavý, jaká místa se ve vašem okolí nacházejí! Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (níže). Popis místa ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Nejzajímavější příspěvek odměním knižním dárkem, totiž zajímavou publikací Život, jak ho neznáme od Petera Warda (vydalo nakladatelství UNIVERSUM), pojednávající o pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratořích.

zivot

Reklama