.

Krásné a bohaté Vánoce se značkou Dove

Dárky

Krásné a bohaté Vánoce se značkou Dove

Značka Dove připravila na letošní Vánoce širokou nabídku dárkových balíčků, kterými zaručeně uděláte radost každé ženě. Dárkové kazety a kosmetické taštičky obsahují různé kombinace přípravků z celého portfolia značky Dove. Balíčky tak nabídnou mnoho variant výrobků, především s tělovou a vlasovou kosmetikou, deodoranty, ale i dalšími produkty pro péči o ženskou krásu. Stejně tak široké cenové rozpětí zaručí, že z vánočních balíčků Dove vyberete vždy ten pravý dárek, ať už pro babičku, maminku či kamarádku.

Letošní Vánoce si pro vás značka Dove přichystala opravdu pestrou nabídku balíčků péče o ženskou krásu, tak, aby si z nich vybral určitě každý. K dispozici jsou balení jak v dárkových kazetách, tak i luxusních a zároveň praktických dárkových taškách. Díky nim můžete potěšit své blízké kvalitní kosmetikou, která je synonymem přirozené ženské krásy.

DoveMaminky a babičky určitě ocení řadu pro zralé ženy Dove pro•age, která obsahuje péči vyživující pokožku a také elegantní bílou šálu, která skvěle doplní šatník každé dámy.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 349,90 Kč

DoveVaše kamarádka si bude pochvalovat neuvěřitelně smyslnou vůni výrobků Dove Purely Pampering (k mání ve variantě Pistácie a magnólie a Mandlový krém a ibišek), které budou hýčkat její smysly a hydratovat její pokožku po celý den.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 204, 90 Kč

DoveMilovnice zimy ocení speciální dárkovou kazetu s pečujícími produkty Dove Winter Care. Výrobky chránící ženskou krásu i v chladném období jsou laděny do něžné růžové barvy a jistě potěší každou ženskou duši.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 284, 90 Kč

DovePro ty, kteří jsou věrni klasické „čisté“ vůni Dove, je také z čeho vybírat: pro intenzivní výživu vlasů i pokožky je zde vlasová péče Dove Intensive Repair v balíčku s krémovým sprchovým gelem. Variantně můžete sáhnout po obdobné kazetě Dove Nourishing Oil Care, kde najdete olejovou péči o vlasy spolu s novým vyživujícím sprchovým gelem Dove Caring Protection.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 284, 90 Kč

DoveLuxusnější balení můžete dopřát fanynkám trendy kokosové vůně ve variantě Dove Purely Pampering s kokosovým mlékem a vůní jasmínu. Vyživující sprchový gel, tělové mléko a šampon na barvené vlasy se nacházejí v praktické a designově čisté kosmetické tašce.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 344, 90 Kč

Značka Dove je synonymem přirozené krásy, která je vlastní každé ženě a jejím cílem je, aby si ženy na celém světě uvědomily svůj potenciál krásy. Vánoční balíčky Dove obsahují nejen kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo a vlasy, ale vysílají také jasnou zprávu ženám, aby se nebály objevit svou skutečnou krásu.

   
12.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme