O několik pěkných příhod, které se hodí k dnešnímu tématu se s námi podělí naše čtenářka s nickem gabagabag. Co by žena neudělala pro to, aby se líbila? Více už se dočtete v příspěvku

Původně jsem si myslela, že nebudu dnes psát, ale po přečtení pár rad, jak to udělat, aby moje  rty byly plnější, růžovější, a přitažlivější, jsem si vzpomněla na jednu příhodu a od té doby se pobaveně usmívám. Tento návod jsem si totiž kdysi někde také přečetla a vyzkoušela.

S kamarádkou jsme dělaly zkrášlovací dny, kdy jsme se tak různě opatlávaly kdečím, pily bylinkové čaje a zeleninové šťávy. Vyzkoušely jsme kdeco, co jsme si kde přečetly. Vynikající byla například mrkvová maska slibující zdravý opálený vzhled, která, když jsme ji nachystaly a viděly své krásně oranžové prsty ze strouhání mrkve, skončila raději v našem břiše, než na našich obličejích.

Vyzkoušely jsme úžasnou vajíčkovou masku na vlasy, byla to taková majonéza s citronem a vyčesat jí ze smradlavých vlasů byl nadlidský úkol .Ještě týden po ní jsem tahala kousky vajíček z hřebenu. A vyzkoušely jsme také pár rad, aby naše  rty byly plnější, růžovější, a přitažlivější. Kamarádka obstála bez vady a její rety byly ovšem jako vždy krásné a smyslné. Já nevím, jestli tím, že vždy vše dělám prostě pořádně a do hloubky, a tak jsem si i peeling udělala kvalitně a med jsem opravdu nakonci slízala a natřela rty pravým jelením lojem/ v té době prostě labela moc ještě nebyla/ jsem měla opravdu rty smyslnější -napuchlejší a plný oparů, jeden přímo uprostřed rtu, který pak praskl, no prostě k polibkům zvoucí.

Moje rty se mi vždycky líbily, celkově si myslím, že mám hezkou hlavu-jeden kluk mi dokonce kdysi řekl, že by mi hlavu rád uřízl a dal si jí na peřiňák - se zbytkem je to už horší.

A svého času jsem si zvýrazňovala na obličeji kdeco-no tak trochu americký plakát, nebo jak říká maminka, že si musí namalovat nový obličej.

V současnosti se moc nemaluji, ale o rty pečovat musím, stačí trochu prachu ze stavby, dehydratace nebo prostě jen nervozita a stres a pár rad, aby moje  rty byly plnější, růžovější, a přitažlivější nepotřebuji - výsledky mám stejné.

I na svatbu se mi to povedlo.:) bez medu a peelingu.

rty

gabagabag

Máte moc hezký tvar rtů

A co yv , milé ženy-in? Napíšete nám také některá z vás na dnešní téma? Ještě je čas podělit se s námi o své zkušenosti s péčí o rty. Hlavně uvítáme zimní vychytávky. Máte nějaký „babský“recept?¨Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama