Každé období života je něčím charakteristické a výjimečné. Vzhledem k tomu, že přirozený běh našich biologických hodin nemůžeme a ani bychom neměli chtít zastavit, nejlepším přístupem k životu je v každém věku najít způsob, jak si ho co nejvíce užít.

Přesto je to především pro ženy někdy těžké. Módní trendy jim přikazují věčné mládí a zralý věk popírají. Je zajímavé, že i přes takový směr se 87 % žen ve věku 50+ cítí být příliš mladými na to, aby si připadaly staré. A mají pravdu. Je důležité si i ve zralém věku život vychutnávat plnými doušky a být vitální. Vždyť je to období, kdy jsme již získali určitý životní nadhled a úročíme naše zkušenosti.

Věk jako určující faktor toho, jestli je žena považována za krásnou, je jedním z největších stereotypů. Kosmetické značky se snaží nabídnout anti-aging produkty, které slibují zázračné omládnutí, a přitom nereflektují jeden z nejdůležitějších faktorů toho, jestli se žena cítí krásná, tedy spokojenost a vyrovnanost sama se sebou. Naopak kosmetická značka Dove se již dlouho se svou Kampaní za skutečnou krásu snaží tento pocit ženám vrátit a podpořit jejich sebevědomí. Chce vést dialog o kráse, která rozhodně nepatří výhradně k mládí. Proto uvádí novou řadu výrobků pro•age, která je vhodná pro zralou pokožku. Proces stárnutí nechce zastavit, ale naopak s ním spolupracuje. Nabízenou péčí by značka Dove ráda inspirovala ženy k tomu, aby viděly ve svém věku skvělou možnost, jak zažít něco nového a vzrušujícího.

Ačkoliv je stárnutí pokožky přirozenou věcí, v dnešní době je také ovlivněno naším životním stylem a životním prostředím. Ženská pokožka se s věkem postupně stává tenčí a citlivější. Ztrácí svou přirozenou schopnost obnovovat se, a proto je důležité jí poskytnout dostatečnou a pravidelnou péči, která odpovídá věku.

Kosmetická značka Dove vytvořila řadu pro•age tak, aby udržovala pokožku v tom nejlepším stavu a dodávala jí potřebnou výživu a podporu. Poskytuje tedy přesně to, co zralá pleť žádá, a to bez zbytečných slibů o okamžitém omládnutí. Dove chce ukázat, že není třeba svádět boj s časem, aby si žena připadala krásná a její pokožka byla pěstěná a zdravá.

Kompletní řada čtyř výrobků Dove pro•age, konkrétně tělové mléko s olejem, sérum na krk a dekolt, krém na ruce a sprchový gel, obsahuje olejové složky a zabezpečuje dokonalou hydrataci pokožky. Glycerin ji zvláčňuje a dodává pružnost. Olivový olej obsahuje lipidy, a proto pokožku revitalizuje a poskytuje ochranu před jejím vysoušením. Výsledkem je důkladná a hluboká hydratace a pružnost. Olejové složky zároveň zlepšují strukturu pokožky, čímž zvyšují její absorpční schopnost a zanechávají ji hladší a jemnější.

Další funkční složkou výrobků pro•age jsou AHA kyseliny. Jejich hlavní funkce spočívá v tom, že zabraňují odumíraní buněk v pokožce a snižují výskyt pigmentových skvrn a vrásek. Samozřejmostí pro kosmetiku Dove je zvýšená hladina hydratačních složek, protože dostatečné zvláčnění pokožky je ve zralém věku ještě důležitější než dříve.

Řada pro•age nechce jít proti přirozenému stárnutí, ale nabízí odpovídající péči pro zralou pleť. Výsledkem je její zdravý vzhled. Dopřejte si lepší pocit a nezapomeňte, že krása s věkem nesouvisí!

Reklama