Domácnost

Královské poležení

 

I když se matrace může jevit jako poměrně konzervativní výrobek, kde se toho již nedá „příliš vymyslet“, prošly i matrace za posledních několik let svým vývojem. Jaké jsou nejnovější trendy?

 

 

 

„In“ je v současné době spaní na matracích z tzv. líné pěny. Tzv. líná pěna – správně viskoelastická pěna - reaguje na teplotu a zatížení, přesně se přizpůsobí tvaru těla a podepře je rovnoměrně rozděleným tlakem. Tělo je podepřeno na větší ploše než u klasické matrace. Matrace z líné pěny tak zmenšuje tlak na povrch těla - zlepšuje se celkové prokrvení, uvolnění páteře i kloubů. Když se z „líné“ matrace zvednete, pomalu se vrátí do původního tvaru.

 

Novinka z produkce firmy JMP - matrace Olivia - kombinuje dvě značkové a vysoce kvalitní pěny - Celsio® a CELTEX®. Lehací plochu matrace Olivia tvoří „líná“ pěna Celsio®, spodní část matrace je vyrobena ze značkové pěny CELTEX®, která je vysoce elastická, prodyšná a zároveň zajišťuje dostatečnou pevnost celé matrace. Vlastní unikátní konstrukce matrace - otvory v horní viskoelastické vrstvě matrace a antidekubitní prořezání spodní vrstvy - ještě umocňuje výtečné vlastnosti obou materiálů. Matrace Olivia tak nabízí velmi příjemný a pohodlný spánek. Použité materiály a jedinečná konstrukce matrace navíc zajišťují dostatečné provzdušnění celého lůžka. Výsledek – královské poležení!

 

Program Celsio® zahrnuje i anatomické polštáře, které se vyrábějí ve třech velikostech. Polštáře jsou velmi příjemné na ležení a jsou vhodné při problémech s krční páteří i jako prevence.

 

Kompletní nabídka: www.loznice.cz

   
17.04.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] podprsenka [*]

  To je dobrá rada! To by mě nenapadlo s těma roštama

  superkarma: 0 18.04.2007, 09:08:58
 2. avatar
  [2] davies [*]

  jestli si koupíš nový matrace, tak si kup i rošty, pokud je nemáš. jinak zapláčeš jako my.

  superkarma: 0 17.04.2007, 12:43:12
 3. [1] wanolina [*]

  Uvažuji o koupi nových matrací, protože z těch co máme mě bolí záda.

  superkarma: 0 17.04.2007, 08:54:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme