Bulvár

Královny popu opět na Karlštejně

Královny popu

Na karlštejnském pódiu se setkají tři generace hudebních hvězd, které na společném koncertě představí své písně v nové podobě. V části programu Unplugged vystoupí Helena Zeťová s hitem Impossible za doprovodu ethno zpěváka Filipa Gondolána. Jana Kirschner si pro Královny popu připravila skladbu Pokoj v duši a Aneta Langerová publikum potěší Bezvětřím, Malou mořskou vílou i Vodou živou. ¨

Jako královna se letos představí i Věra Špinarová, která program zpestří písní Jednoho dne se vrátíš. Chybět nebudou ani zpěvačky Lenka Nová a Naďa Valová, které Michal Horáček objevil pro své album Ohrožený druh.

Blok Glamour bude poctou swingové královně Evě Pilarové, která letos oslavila své 70. narozeniny. Na Karlštejně zazpívá společně s Vojtou Dykem legendární duet Je nebezpečné dotýkat se hvězd. Jubilantka dále uvede výběr ze svých hitů zahrnující Swing od Leonarda Bernsteina i Montiho čardáš.

K dalším výročím, která show Královny popu připomene, patří 50 let od založení divadla Semafor a 35 let od premiéry filmového muzikálu Noc na Karlštejně. Na koncertě tak vystoupí i Jíří Suchý s Krajinou posedlou tmou nebo Kateřina Brožová.

Královny popu

Záznam z hudební akce Královny popu 2009: unplugged & glamour ve svém programu 12. září odvysílá TV Barrandov. Záznamu bude v sobotu 5. září předcházet neméně zajímavý dokument Tajemství královen popu o životě popových hvězd u nás. Koncertní show v uplynulých letech vedle Karlštejna hostila Státní opera Praha, Hudební divadlo Karlín i grandhotel Pupp v Karlových Varech.

Na této akci samozřejmě nemůžeme chybět - proto se jí zúčastníme a přineseme vám zajímavou reportáž z jejího průběhu.

Fotografie: www.kralovnypopu.cz

Kdybyste měla vybrat jediné jméno: Která naše zpěvačka je pro vás skutečnou královnou popu?

   
31.08.2009 - Společnost - autor: MediaFax, Jakub D. Kočí

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme