Domácnost

Králík „navrátilec“

králík

Kdysi mi vyprávěl kamarád historku, jak jel navštívit tetu, „zapálenou“  chovatelku králíků. Teta ale nebyla doma, a tak se ho ujal bratranec. Hoši poseděli, popili. Když tu najednou do pokoje přiběhl kamarádův jezevčík Pajda a v hubě třímal mrtvého králíka – tetinu chloubu.  Co teď?

Bratranci – mírně ovíjení – zhodnotili situaci, a rozhodli se dělat „mrtvé brouky“.  Králíka umyli šampónem, vyfénovali a naaranžovali zpátky do kotce v králíkárně. A pak vyčkávali.

Teta se asi za hodinu vrátila domů , a jako obvykle mazala s krmením ke svým miláčkům. Najednou se ozval křik. Kluci šli za tetou – jakoby nic. A teta stála u kotce a hned na ně vychrlila: „Pojďtě se podívat. Včera jsem ho zakopala u plotu, a on se mi dneska vrátil!“

Katka Š., Klatovy

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Napište nám na redakční  e-mailovou adresu: redakce@zena-in.cz svoje zajímavé postřehy a zábavné příběhy a historky, které jste s nimi prožili. Svoje texty můžete doplnit i obrázkem vašeho „kámoše“.

Těšíme se na vaše příspěvky, které budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a ty nejzajímavější samozřejmě odměníme. Dnes je ve hře značkové tričko spolu se šamponem na rovnání vlasů Gliss kur – Asia straight a knížka Richarda Waterse z nakladatelství Metafora Fobie odhalené a vysvětlené, věnovaná mimo jiné i ne zrovna oblíbeným tvorům z živočišné říše.

   
19.11.2009 - Zvířátka - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

 1. [3] Lyoness [*]

  Tak tuhle historku znam...

  Dokonce jsem to snad videla v nejakem filmu? Sml16

  superkarma: 0 19.11.2009, 14:08:03
 2. avatar
  [2] Sonne [*]

  Tuhle historku neznám, ale pobavila Sml52 Sml67

  superkarma: 0 19.11.2009, 13:55:34
 3. avatar
  [1] krákorka [*]

  tak to je moc hezkéSml54

  superkarma: 0 19.11.2009, 12:45:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme